Tlačiarne umožňujú rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu, sú vhodné aj pre domáce využitie.

Rýchlosť a jednoduchosť. Trend, ktorý sa prelína snáď všetkými technicky zameranými odbormi. A výnimkou nie je ani práca s dokumentami. Aj poskytovatelia tlačových zariadení musia reagovať na potreby trhu a ponúknuť zamestnancom čo najľahšiu prácu s dokumentami. Tlačiarne dnes preto majú wi-fi pripojenie a uľahčujú možnosti mobilnej tlače.

Xerox sleduje tento trend a vydáva sa cestou čo najľahšej práce s tlačovými dokumentami. Práve teraz uvádza na trh nový rad troch cenovo dostupných monochromatických A4  tlačiarní, ktoré sú navrhnuté pre menšie kancelárie, a to bez straty kvality tlače, zabezpečenia alebo používateľského dojmu.
Spoločnosť dbá na rozpočet, spoľahlivosť a vyššiu tlačovú kapacitu.

Wi-Fi Direct

Tlač kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Tlačiareň Xerox B210 a multifunkčné tlačiarne B205 a B215 ponúkajú vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie, ktoré používateľom umožňuje tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Konečne aj do nižších sérií tlačiarní prichádzajú moderné možnosti tlače nielen v lokálnej domácej/firemnej sieti cez Apple AirPrint a Mopriu pre Android, ale tiež cez internet prostredníctvom Google Cloud Print – zdieľajte svoju tlačiareň s kýmkoľvek s Google účtom. A to všetko v ľahkej kompaktnej konštrukcii, ktorá nezaberá miesto na stole, hovorí produktový manažér Xerox, Ondřej Vltavský.

Xerox B210_B215_B205

  • Nové tlačiarne Xerox sú vybavené pripojením Wi-Fi Direct, ktoré umožňuje bezdrôtovú tlač bez routeru.
  • Funkciu mobilnej tlače podporujú technológie Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria a Android.
  • Zariadenia dosahujú rýchlosť tlače až 31 stránok za minútu s kvalitou obrazu s vysokým rozlíšením 1200 x 1200 dpi.
  • S využitím podnetov zo série Xerox VersaLink a AltaLink je multifunkčná tlačiareň B215 vybavená 3,5-palcovou dotykovou obrazovkou, ktorá ponúka ovládanie podobné smartfónom.

Inteligentne aj na domácu tlač

Nové A4 laserové monochromatické tlačiarne umožňujú nielen rýchlejšiu a jednoduchšiu prácu, sú vhodné aj pre domáce využitie. „Malé podniky a osoby pracujúce z domu majú rovnaké požiadavky ohľadom jednoduchého využitia, funkčnosti, kapacity a produktivity ako väčšie kancelárie. Nový rad ľahkých kompaktných tlačiarní ponúka tieto funkcie za zodpovedajúcu cenu,“ dodáva  produktový manažér Xerox Ondřej Vltavský.

Zdroj: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo