Canon Europe predstavil dva nové vysoko výkonné farebné systémy, obidva navyše vo variante tlačiarne i multifunkčného zariadenia. Model Océ ColorWave 500 je ideálny pre pracovné skupiny a tlačiareň Océ ColorWave 700 predurčil Canon na to, aby zvládla širokú škálu grafických aplikácií.

Océ ColorWave 500 – Océ ColorWave 700

Nové tlačiarne sprístupňujú rôzne druhy vysoko kvalitných aplikácií, a to všetkým zákazníkom, ktorí vyžadujú rýchloschnúcu a vodeodolnú tlač z rolky. Teda nielen poskytovateľom tlačových služieb, ale tiež interným i externým pracovným tímom a centrálnym tlačovým oddeleniam.

Océ ColorWave 500 i Océ ColorWave 700 využívajú najnovšiu verziu technológie Océ CrystalPoint, ktorá sa môže pochváliť vysokorýchlostnou tlačou s vynikajúcou priľnavosťou na štandardné i špeciálne podklady, vyššou kvalitou tlače i čistým a bezprašným dopĺňaním toneru.


Obr.: Patentovaná technológia Océ CrystalPoint

Model Océ ColorWave 500 zodpovedá požiadavkám aplikácií na počítačom podporované projektovanie (CAD), geografické informačné systémy (GIS) i produkčnú tlač, najmä v prípade výrobných, architektonických, stavebných, projekčných a reprografických firiem. Nová tlačiareň sa môže pochváliť bezpečnou konektivitou ku cloudovým službám a integrovanou riadiacou jednotkou so systémom Windows 8. Model Océ ColorWave 500 je tak perfektnou voľbou pre všetky prostredia s viacerými používateľmi, a to v prípade súkromných spoločností i orgánov verejnej správy. Voliteľná možnosť využívať dvojicu vymeniteľných diskov zvyšuje bezpečnosť dát.

 

Tlačiareň Océ ColorWave 700 je ideálnym zariadením pre všetky firmy s väčším objemom tlače – predovšetkým teda pre poskytovateľov tlačových služieb z oblasti reprografie alebo výroby reklamných cedúľ a pútačov. Nová tlačiareň však nájde dokonalé uplatnenie i v prípade in-house tlače, napríklad v maloobchodných, školiacich a marketingových firmách. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam ide o veľmi výkonné a všestranné grafické zariadenie, ktoré prináša inovácie priamo do centra podnikania jednotlivých firiem.

Océ ColorWave 700 sa môže pochváliť vylepšenou manipuláciou s tlačovými materiálmi vrátane optimalizácie pre zákaznícke médiá a podporou materiálov až do hrúbky 0,8 mm. Tento nový model je tak vhodný pre naozaj jedinečnú škálu grafických aplikácií vrátane potlače plátna, tapiet i bannerov.

Obidve tlačiarne ponúkajú integráciu s cloudovými službami, podporu viacerých používateľov a bezpečný workflow. Zákazníci môžu nové modely doplniť o voliteľnú jednotku integrovaného skeneru a rad výstupných zariadení. Tlačiarne navyše využívajú súčasne až šesť rôznych roliek s tlačovým materiálom, a umožňujú tak spracovanie rôznorodých tlačových úloh bez potreby výmeny roliek.

Vďaka dvojici pevných diskov a výkonným procesorom sa môžu obidve tlačiarne pochváliť rýchlejším spracovaním súborom. Veľkou výhodou sú i nižšie nároky na servis a vyššia kvalita tlače, za ktorými, okrem iného, stojí automatické rozpoznávanie materiálov a automatizovaná údržba zariadení. Všestrannosť v kombinácii s jednoducho použiteľným rozhraním, s vysokým rozlíšením a so skvelou rýchlosťou tlače firmám umožňuje, aby boli kreatívnejšie a rozšírili ponuku svojich produktov i služieb do nových rentabilných oblastí.

 

Océ ColorWave 500 i 700 sme navrhli s dôrazom na podporu úspešného firemného workflow,“ hovorí Slavomír Pohanka, WF Channel Director spoločnosti Canon CZ. „Obidve tlačiarne vychádzajú z filozofie ponúknuť zákazníkom najvyššiu možnú produktivitu pri najmenšej možnej veľkosti zariadenia. Nové modely tak podporujú naozaj veľmi širokú škálu kreatívnych tlačových aplikácií, a to prakticky v každom podnikateľskom prostredí a len s minimálnymi nárokmi na preškolenie používateľov. Mnoho našich zákazníkov využíva tlačiarne radu ColorWave ako kľúčový prostriedok pre svoje podnikanie – od tlače plne farebnej technickej a obrazovej dokumentácie až po rozsiahle plagátové kampane. Modely Océ ColorWave 500 a Océ ColorWave 700 stavajú na úspechu a sprístupňujú ďalšie zaujímavé typy tlačových aplikácií, napríklad personalizovanú tlač tapiet.“

Nové tlačiarne Océ ColorWave 500 a Océ ColorWave 700 budú v predaji od konca februára 2015.

Zdroj: Canon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo