Spoločnosť HP predstavila dve nové tlačiarne LaserJet určené pre malé a stredné podniky (SME), ktoré im umožnia jednoducho vytvárať farebné dokumenty v profesionálnej kvalite. Zabudované funkcionality pre správu dokumentov zoštíhľujú obchodné procesy, čím spoločnostiam šetria ich čas aj peniaze.

HP zlepšuje kvalitu farieb a efektívnosť s tlačiarňami LaserJet

• Séria farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 – predstavuje výhodu pre akýkoľvek malý a stredný podnik, ktorý hľadá stolovú tlačiareň na vytváranie dokumentov vo vynikajúcej farbe či už pre klientov alebo jeho interné potreby, a to všetko pri vysokých rýchlostiach tlače.

Funkcie s jednoduchým používaním ako napr. dotyková obrazovka a USB port umiestnený na prednej strane poskytujú okamžitý prístup k tlačovým úlohám, čo umožňuje používateľom spravovať dokumenty priamo na zariadení.

Tlačiareň tiež zjednodušuje nastavenie bezdrôtového pripojenia za pomoci HP Auto Wireless Connect.(1)

• Séria farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 – zefektívňuje papierové úlohy prostredníctvom zabudovaných funkcií tlače, skenovania, kopírovania a faxovania, ktoré sú dostupné priamo cez farebnú dotykovú obrazovku zariadenia alebo USB port umiestnený na prednej strane. Naskenovaním a uložením dokumentov na sieti alebo ich odoslaním na e-mail majú používatelia rýchly prístup k materiálom, ktoré sú bezpečne uchované v úložisku typu „cloud“.

Obe zariadenia zvyšujú celkovú produktivitu a efektivitu kancelárie aj prostredníctvom firemných aplikácií HP Business Apps. Tie umožňujú používateľom priamy prístup k internetovému obsahu cez displej dotykovej obrazovky a s využitím funkcií HP ePrint,(2) s možnosťou tlače na cestách prakticky odkiaľkoľvek a Wireless Direct,(3) na účely priamej tlače z mobilných zariadení s Wi-Fi. Inovácie spoločnosti HP, ako napr. HP Smart Install,(4) poskytujú jednoduché nastavenie bez potreby CD a možnosť automatického zapnutia/vypnutia Auto-On/Auto-Off,(5) udržuje nízke náklady na energiu.

Dostupnosť sérií farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 a sérií farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 sa líši podľa krajiny.

Vysvetlivky:
(1) Funkcionalita HP Auto Wireless Connect nemusí byť dostupná pre všetky systémové konfigurácie. Bezdrôtová výkonnosť závisí od fyzického prostredia a vzdialenosti od miesta prístupu. Viac informácií o kompatibilite nájdete na www.hp.com/go/autowirelessconnect.
(2) Vyžaduje si internetové pripojenie k tlačiarni HP s možnosťou pripojenia na internet a registráciu účtu pre funkciu HP ePrint (zoznam možných tlačiarní, podporovaných dokumentov a druhov snímok a ďalšie podrobnosti o HP ePrint navštívte stránku www.hp.com/go/eprintcenter). Mobilné zariadenia si vyžadujú internetové pripojenie a funkciu e-mailu. Môže si vyžadovať prístupový bod na bezdrôtové pripojenie. Môže byť potrebné osobitné zakúpenie dátových programov alebo uhradenie poplatkov za používanie. Časy tlače a rýchlosti pripojenia sa môžu líšiť. Niektoré tlačiarne HP LaserJet si môžu vyžadovať upgrade firemného softvéru.
(3) Mobilné zariadenia musia byť spôsobilé na bezdrôtové pripojenie. Tlačiareň musí mať funkciu HP ePrint. Funkcionalita si môže vyžadovať ovládač alebo aplikácie, ktoré je možné si stiahnuť na www.hp.com/go/eprintcenter.
(4) HP Smart Install funguje len s Microsoft Windows.
(5) Funkcia automatického vypnutia HP Auto-Off v závislosti od tlačiarne a nastavení.

Zdroj: HP

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo