Digitálne tlačiarne Ricoh Pro C5200 a Ricoh Pro 5210S pre digitálnu hárkovú tlač sú teraz v ponuke s dvomi novovyvinutými vysoko výkonnými digitálnymi frontendy (DEFs) od spoločnosti EFI.

Spoločnosť Ricoh oznámila, že teraz v celej Európe ponúka novú generáciu farebných digitálnych tlačiarní pre hárkovú tlač Ricoh Pro™ C5200s a Ricoh Pro™ C5210s aj s novovyvinutým vysoko výkonným digitálnym užívateľským rozhraním (DFEs) od spoločnosti EFI.

Nové servery EFI Fiery poskytujú výnimočný výkon a kvalitu

Obe užívateľské rozhrania – vstavané Fiery E-24B DFE aj externé Fiery E-44B DFE – sú založené na najnovšej platforme Fiery FS200 Pro a môžu spracovávať zložité tlače s množstvom grafiky. Technológia Fiery SmartRIP, vyvinutá spoločnosťou EFI, tak zvyšuje výrobnú kapacitu i efektivitu výroby.

Fiery E-44B ponúka poskytovateľom tlačových služieb spracovávajúcim vysoké objemy tlače a požadujúcim skvelú kvalitu výstupu aj maximálne využitie prístrojového vybavenia, vynikajúci výkon a rýchlejšie spracovanie.

 Nové servery EFI Fiery pre modelovú radu Ricoh Pro™ C5200

„Technológia Fiery spoločne s tlačiarňami Ricoh Pro C5200s a C5210s zaisťuje našim klientom výnimočnú produktivitu a umožňuje im, aby spracovávali širšiu škálu tlačových aplikácií s využitím širokej škály médií,“ uvádza Josef Fleissig, Produktový manažér Ricoh Czech Republic a Ricoh Slovakia. „Spojenie výkonnostných parametrov Ricoh Pro a efektivity digitálneho tlačového workflow Fiery poskytuje vysoko kvalitné výstupy vo veľkom objeme.“

„Umožňuje užívateľom, aby pri tlači využívali pokročilé riadenie farieb a obrazu a dosahovali tak zakaždým výsledky bez kompromisov a stabilne vysoko kvalitné výstupy,“ dopĺňa John Henze, viceprezident marketingu pre značku Fiery zo spoločnosti EFI. „S Fiery E-44B DFE užívatelia získavajú aj výhody, ktoré prinášajú inovatívny prvok Dynamic HD Text and Graphic vyvinutý spoločnosťou EFI umožňujúci v texte presne reprodukovať veľmi tenké linky a jemné detaily.“

Obe nové užívateľské rozhrania Fiery DFEs ponúkajú vynikajúce produkčné nástroje. Užívatelia môžu centralizovať riadenie tlače a zefektívniť výrobu prostredníctvom rozhraní Fiery Command WorkStation®. Jednoduché je i využitie prednastavených režimov servera, ktoré ďalej zvyšujú produktivitu.
E-44B DFE tiež užívateľom uľahčuje integráciu workflow tlačovej produkcie s informačnými systémami riadenia od spoločnosti EFI, softwarom web-to-print a predtlačovými workflow
pre uľahčenie celkového využitia a zaistenia vyššej efektivity.

Zákazníci môžu vďaka voliteľným a pokročilým predpripraveným možnostiam funkcií Fiery Impose a Fiery JobMaster™ a prostredníctvom okamžitého náhľadu zefektívniť rozloženie tlače. Pridanie grafického balíčka Fiery Graphic Arts Package, Premium Edition umožňuje užívateľom vyladiť pred tlačou svoje digitálne úlohy a minimalizovať tak odpad a nutnosť opätovného reprintu.

Viac informácií o vstavanom Fiery E-24B DFE a externom Fiery E-44B DFE nájdete na stránkach www.ricoh-europe.com.

Zdroj: RICOH

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo