Müller Martini FlexLiner

Na veľtrhu World Publishing Expo v Hamburgu, ktorý sa bude konať 5.–7. októbra bude demonštrovať spoločnosť Müller Martini výrobcom novín, ako sa môžu odlíšiť od konkurencie a pripraviť sa na trhy budúcnosti. Vydavatelia novín hľadajú po celom svete možnosti, ako prísť s novými nápadmi a presadiť sa na tvrdom trhu novín. Spoločnosť Müller Martini k tomu dodá individuálne vhodné systémové riešenia v expedícii – ktoré sa vyvíjajú často spolu so zákazníkmi na báze ich obchodných modelov.

Inovatívne obchodné nápady

Aktuálny príklad predstavuje vkladací systém FlexLiner, ktorý v kombinácii so systémom predávania dát a workflow Connex. Mailroom (vkladací systém) sa začlenil a pomáha v tlačiarňach Walsrode v Nemecku pri prechode z vkladacieho režimu offline na online. Týmto sa výrazne zvýšila efektivita výroby.

Znášací systém MailLiner špeciálne vyvinutý pre priamych distributérov je ďalším zaujímavým riešením, ktorým sa dá prejsť z ručného na automatizované zostavovanie sád príloh. Toto riešenie pomáha priamym distribútorom, ktorí sú pod tlakom kvôli mzdovým nákladom, opäť zlepšiť marže bez prídavných nosných produktov, či fólií. Aj digitálna tlač sa včlenila do výroby novín a vyžaduje nové nápady v expedícii. Prvými digitálne tlačenými novinami sú noviny „Walliser Bote“ tlačené vo švajčiarskej tlačiarni Mengis AG. Aj pre túto tlačiareň dodala spoločnosť Müller Martini individuálne prispôsobené vkladacie riešenie.

Skladanie, šitie, orez a vkladanie: Systémy expedície novín od spoločnosti Müller Martini sú optimálne navrhnuté pre komplexný výrobný proces vkladania a expedíciu efektívnych prílohových produktov cielených na konkrétne cieľové skupiny. 

Müller Martini ako silný partner
Tento a iné obchodné modely s Vami radi prediskutujú odborníci na expedíciu od spoločnosti Müller Martini na stánku 520 v hale 4. Presne podľa motta spoločnosti Müller Martini: „Fit for future markets.“

Zdroj TS: Müller Martini Marketing AG

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo