NEC Display Solutions Europe predstavuje najnovšie prírastky z radu public displejov s dotykovým riešením, čím prináša novú úroveň interaktivity pre retail signage, učebne, školiace miestnosti či firemné mítingy.

NEC Display Solutions prichádza s pokročilým Multi Touch dotykovým riešením pre public displeje

Nový rad 46 a 65 palcových NEC MultiSync® public displejov umožňuje až šesť simultánnych dotykových bodov (alebo štyri „drag“ body), v závislosti na operačnom systéme.

Displeje používajú štyri kamery s bezkonkurenčnou dobou odozvy až 120 snímkou za sekundu, poskytujú vysoké rozlíšenie, intuitívne, nákladovo efektívne a robustné riešenie pre interaktívne dotykové aplikácie, bez nutnosti kalibrácie.

V kombinácii s tvrdeným sklom, pre ochranu displeja, a dvojitou antireflexnou vrstvou, môže byť rad Multi Touch displejov NEC MultiSync® použitý vo veľa najnovších aplikáciách a systémoch. Zákazníkom, študentom, učiteľom i ostatným užívateľom je poskytnúť interaktívny zážitok, ktorý upúta ich pozornosť a ponúka príležitosť aktívneho sa zapojenia do práve prebiehajúceho deja prezentácie alebo výučby. Multi dotykový LCD public displej sa dá vďaka technológii štyroch kamier ovládať jak dotykom ruky, tak stylusom (perom). Vďaka možnosti integrácie voliteľného interného počítača v štandarde OPS je možné takýto celok použiť ako autonómne riešenie, keď odpadá zložitá a zbytočná kabeláž k externému PC.


Dostupnosť, cena a záruka
Public displeje NEC MultiSync® V462-TM a NEC MultiSync® V651-TM sú dostupné od októbra 2012. Balenie obsahuje napájací kabel, VGA kábel, užívateľský manuál na CD-ROM a sprievodcu rýchlym nastavením. NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom servisu Door – to- Door.

Technické info pdf: NEC_DatasheetV651TM-en

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo