Nové kolekcie Munken Dizajn a Arctic Volume od Arctic Paper umožňujú dizajnérom realizovať takmer všetky firemné a dizajnové projekty vynikajúcim a efektívnym spôsobom.

Dve nové kolekcie vysokokvalitných dizajnových papierov uľahčia súčasným tvorivým ľuďom nájsť ideálny papier ako pre umeleckú oblasť tak i pre komunikáciu orientovanú na zákazníka. Predstavované kolekcie vznikli v spolupráci  Arctic Paper, JUNO, Zeitguised a Göteborgstryckeriet.

Munken Dizajn a Arctic Volume od Arctic Paper

Nové kolekcie obsahujú štyri odtiene a dva povrchy nenatieraného radu Munken Dizajn a tri odtiene natieraného Arctic Volume radu.

Hamburská agentúra Juno si stanovila za cieľ vytvoriť dizajnové objekty, ktoré slúžia ako odpoveď na otázku našej modernej doby “Čo sa deje na rozhraní medzi naším hmatateľným svetom a novým digitálnym svetom? ”.

Téma je znázornená fázami premeny z prírodných na virtuálne obrazy prírody. Pre vizualizáciu vo forme filmového klipu a tlače sa do tímu pridalo aj berlínske dizajnové štúdio Zeitguised. Tlačiaren  Göteborgstryckeriet z Göteborgu, premenila kolekciu na skvelé hmatateľné majstrovské dielo.

Okrem nezvyčajného zážitku pre všetky zmysly, nové dizajnové kolekcie papiera po prvý krát prinášajú kompletný prehľad všetkých odtieňov  a povrchov produktových radov Munken Dizajn a Arctic Volume vo forme vzorkovníkových kníh.
Dodatočné minimalistické vzorkové knihy s neviditeľnou väzbou demonštrujú čo znamená skutočná práca s papierom.

arctic_paper_design_collection_new
Arctic Paper znovu ukazuje prečo sú produktové rady Munken Dizajn a Arctic Volume tak vysoko hodnotené dizajnérmi na celom svete. Značka Arctic Paper je synonymom kvality, environmentálne prijateľných výrobných procesov, kontinuálneho znovu objavovania témy papiera, prírody, komunikácie a dizajnu.

Produktový rad Munken Dizajn

Produktový rad Munken Design sa skladá z 8 prémiových nenatieraných jemných papierov, zahŕňajúc nový vysoko biely dizajnový papier Munken Kristall. Papier Munken Kristall bol uvedený na trh toto leto. Všetky produkty radu Munken Dizajn majú zvláštny charakter, vďaka ich unikátnemu hmatovému vnemu, prírodnému, autentického vzhľadu, čo z nich tvorí perfektnú voľbu pre všetky druhy dizajnových projektov a aplikácii pre vytvorenie firemnej identity.

Produktový rad sa skladá zo 4 rôznych odtieňov, od krémového až po nový vysoko biely odtieň, pričom každý je ponúkaný v dvoch rôznych povrchoch. Vybrať si Munken znamená vedieť na čom pri grafickom dizajne záleží, nakoľko rad Munken Dizajn poskytuje 100% dizajnu na 100% prírodnom papieri.

Produktový rad Arctic Volume

Produktový rad Arctic Volume zahŕňa sériu natieraných papierov, charakterizovaných vysokým volumenom a prírodným pocitom. Rad Arctic Volume je dodávaný v 3 odtieňoch: krémový, biely a vysoko biely.
Tento produktový rad je vhodný pre vysokokvalitné štvorfarebné aplikácie ako sú: produktové brožúry, výročné správy a knihy. Arctic Volume je tiež perfektným riešením pre korporátnu identitu.

arcticpaper

Arctic Paper S.A.

Arctic Paper S.A. je jedným z vedúcich európskych výrobcov vysokokvalitného grafického papiera. Firma vyrába natierané a nenatierané bezdrevné papiere na základe požiadaviek zákazníkov ako sú: tlačiarne, vydavateľstvá, vydavatelia novín, reklamné agentúry, distribútori papiera a výrobcovia obalov. Produktové portfólio zahŕňa známe značky ako sú: Amber, Arctic, G-Print a Munken.

Výrobky sa vyrábajú v týchto troch závodoch:

  • Arctic Paper Munkedals, Švédsko
  • Arctic Paper Grycksbo, Švédsko
  • Arctic Paper Kostrzyn, Poľsko

Celková výrobná kapacita firmy je viac ako 700 000 ton papiera ročne. Väčšina produkcie sa predáva prostredníctvom 14 obchodných zastupiteľstiev v Európe.

Spoločnosť Arctic Paper S.A. je od októbra 2009 umiestnená na Varšavskej burze a od decembra 2012 aj na na burze NASDAQ v Štokholme.

Nové kolekcie Munken Dizajn a Arctic Volume od Arctic Paper umožňujú dizajnérom realizovať takmer všetky firemné a dizajnové projekty vynikajúcim a efektívnym spôsobom  – a to všetko zároveň pri poskytovaní dodatočnej inšpirácie.

Spoločnosti zahrnuté do spolupráce:
www.arcticpaper.com
www.juno-hamburg.com
www.zeitguised.com
www.gbgt.se­­

Zdroj: Artic Paper

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo