new coolpix
COOLPIX - tri nové prírastky

Spoločnosť Nikon posilnila svoj obľúbený rad kompaktných fotoaparátov COOLPIX o tri nové prírastky. Fotoaparát COOLPIX S3700 s prístupom do sociálnych sietí a so vstavanou podporou technológií Wi-Fi a NFC na jednoduché zdieľanie, štýlový 20-megapixelový fotoaparát COOLPIX S2900 s tenkým telom, ktoré možno zobrať kamkoľvek, a 16-megapixelový fotoaparát COOLPIX L31, ktorý sa jednoducho používa a poskytuje skvelé výsledky.

JEDNODUCHOSŤ, ŠTÝL A PRÍSTUP DO SOCIÁLNYCH SIETÍ

Používanie sociálnych sietí ešte nebolo jednoduchšie ako teraz z fotoaparátmi COOLPIX. Ines Bernardesová, produktová manažérka pre fotoaparáty COOLPIX v spoločnosti Nikon Europe, predstavila nové prírastky slovami: „Bez ohľadu na to, či ste veľkým fanúšikom zdieľania v sociálnych sieťach, radi každý deň fotografujete, alebo iba chcete zachytávať zvláštne okamihy s rodinou a priateľmi, existuje fotoaparát COOLPIX určený pre vás. Tieto fotoaparáty sú štýlové, tenké a nabité funkciami, ktoré robia zo snímania zábavu a súčasne vám vždy poskytujú snímky s vynikajúcou kvalitou. Tieto fotoaparáty sú navrhnuté tak, aby sa dokonale hodili k vášmu životnému štýlu.“

Veľa megapixelov výkonu

Fotoaparáty COOLPIX S3700 aj COOLPIX S2900 majú 20-megapixelový obrazový snímač CCD a fotoaparát COOLPIX L31 má 16 megapixelov. Veľký počet megapixelov vo všetkých fotoaparátoch znamená ostré snímky s čistými detailmi, ktoré sa dokonale hodia na zväčšovanie fotografií alebo plagátov.

Priblížte akciu

Fotoaparát COOLPIX S3700 s prístupom do sociálnych sietí sa pýši 8-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 16-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom. Fotoaparát COOLPIX S2900 má 5-násobné optické priblíženie rozšíriteľné na 10-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom a fotoaparát COOLPIX L31 má 5-násobné optické priblíženie. Zachytávanie detailných záberov výrazov tvárí je jednoduché. Jednoduché je aj skomponovanie dokonalého skupinového záberu a zachytenie akcie tam, kde sa odohráva.

Živé spomienky

Bez ohľadu na to, ako tenko alebo farebne vyzerajú, tieto nové fotoaparáty COOLPIX berú vážne prinášanie jasných fotografií a plynulých videosekvencií. Prepínanie medzi statickými snímkami a videom je bez námahy, preto môžete byť priamo pri tom, keď sa čaro odohráva. Už nikdy nezmeškajte žiaden zvláštny okamih s rodinou a priateľmi.

Súhrn hlavných funkcií

COOLPIX S3700

•  Vstavaná podpora technológií Wi-Fi a NFC: Zdieľajte fotografie a videosekvencie s inteligentným zariadením s podporou technológie NFC2 jednoduchým priložením fotoaparátu k inteligentnému zariadeniu alebo prenášajte snímky pomocou samostatného tlačidla pre pripojenie Wi-Fi1.
•  Štíhly štýl: Fotoaparát je dostatočne tenký, aby ste ho mohli zobrať kamkoľvek. Vysokokvalitná povrchová úprava a rad farieb vynikajú nad inými fotoaparátmi.
•  Panoráma s asistenciou: Jednoducho vytvárajte ohromujúce panorámy nakláňaním fotoaparátu vo zvislom smere alebo panorámovaním vodorovne v režime panorámy s asistenciou.
•  Zaznamenávanie HD videosekvencií: Zaznamenávajte s rozlíšením HD (720/30p) stlačením tlačidla. Priblížte špeciálne okamihy, kým stabilizácia obrazu bude udržiavať plynulosť videa.

COOLPIX S2900

•  Zaznamenávanie HD videosekvencií: s rozlíšením HD (720p) pomocou tlačidla záznamu videosekvencií jedným stlačením.
•  Panoráma s asistenciou: funkcia panorámy s asistenciou, ktorá skombinuje vaše zábery vo fotoaparáte, aby ste získali jednu ohromujúcu panorámu.
•  16 režimov motívových programov: Vyberte typ motívu, ktorý snímate, a nastavenia sa automaticky optimalizujú na dosiahnutie dokonalého záberu.
•  Vyhľadanie cieľa s automatickým zaostrovaním: Rýchle a presné automatické zaostrovanie zjednodušuje snímanie ostrých snímok tak, že automaticky identifikuje objekt a zaostrí naň.

COOLPIX L31

•  Jednoduché používanie: Rozloženie tlačidiel nie je komplikované a jednoduchý automatický režim optimalizuje všetky nastavenia a vždy umožňuje dokonalé zábery.
•  Zaznamenávanie HD videosekvencií: Videosekvencie oživujú spomienky. Tie svoje môžete nafilmovať s rozlíšením HD (720p) stlačením tlačidla.
•  Grip s jednoduchým držaním: Keď vám fotoaparát dobre sedí v rukách, fotoaparát bude stabilnejší a získate ostrejšie fotografie. Prehľadné rozloženie tlačidiel tiež zjednodušuje ovládanie.
•  Batérie veľkosti AA: Bez ohľadu na to, kam budete cestovať, vždy si môžete kúpiť batérie veľkosti AA, takže budete môcť snímať a nebudete si musieť robiť starosti, že sa batérie vybijú.

Zdroj: Nikon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo