Inovatívne technológie novej multifunkčnej tlačiarne na báze tuhého atramentu od spoločnosti Xerox prinášajú tisíckam podnikov na celom svete jednoduchú a cenovo prijateľnú každodennú farebnú tlač.

Nová multifunkcia fungujúca na oceňovanej platforme ColorQube® šetrí peniaze zákazníkov vďaka jedinečnému spoplatneniu stránok, rýchlejšej tlači či jednoduchým nástrojom na uľahčenie práce. S cenovým plánom Hybrid Color, dostupným na zariadení Xerox ColorQube 9300, budú zákazníci platiť len za konkrétne množstvo farby na danej stránke. Tento prístup sa oplatí predovšetkým pri častom používaní malých farebných prvkov, akými je napríklad logo spoločnosti v záhlaví alebo farebne zvýraznený text na inak čiernobielej stránke.

„Už rad Xerox ColorQube 9200 výrazne zmenil dovtedy platné nákladové rovnice kancelárskej tlače. Spoločnosti s ním získali možnosť využívať lacnú a rýchlu farebnú tlač každý deň – niečo, čo sa stalo úspešne skutočnosťou,“ povedal Vladimír Hübler, produktový manažér pre kancelárske systémy spoločnosti Xerox Limited o.z. „Nové multifunkčné zariadenie Xerox ColorQube 9300 prináša podnikom úspory, aj práve vďaka jedinečnej technológii tuhého atramentu“. Bezkazetová multifunkcia tlačí a kopíruje rýchlosťou 55 strán za minútu farebne a 60 strán za minútu čiernobielo. Rýchlosť 60 strán za minútu ponúka aj pri skenovaní.

 

Ďalšie výhody radu ColorQube 9300:

•   Farby, ktoré zaujmú – tuhý atrament produkuje stály farebný výstup bez ohľadu na použitý typ média. S tlačou pomáhajú intuitívne technológie, ako je napríklad nástroj na farebné korekcie pomocou slov (Color by Words), s ktorým dosiahnete tie správe farby už pri prvom výtlačku.

•   Pohodlný prístup – zamestnanci môžu jednoducho tlačiť z flash pamätí pripojených k USB vstupu na strane zariadenia alebo naopak na ne skenovať.

•   Zabudované zabezpečenie – technológia na niekoľkonásobný prepis dát elektronicky skartuje dáta na pevnom disku a 256 bitové šifrovanie chráni informácie prúdiace zariadením. Sieťové prihlasovanie zabraňuje neautorizovanému prístupu prostredníctvom užívateľských mien a hesiel.

•   Znížený dopad na životné prostredie – rad ColorQube 9300 je certifikovaný v rámci ENERGY STAR® a vytvára o 90 percent menej odpadu z obalov oproti porovnateľným laserovým zariadeniam. Obsahuje len jedinú vymeniteľnú súčiastku – čistiacu jednotku s životnosťou 330 000 výtlačkov.

Ďalšie vlastnosti – ktoré zvyšujú produktivitu zahŕňajú aj voliteľnú mobilnú tlač, s ktorou môžu pracovníci na cestách bezpečne tlačiť z akéhokoľvek zariadenia schopného odosielať e-maily (môže sa jednať o smartphone, tablet alebo laptop). Nemusia tak inštalovať žiadnu ďalšiu aplikáciu, ani sťahovať ďalší softvér alebo komplikovane inštalovať ovládače konkrétneho zariadenia.

Dostupnosť
Cenníková cena zariadenia radu ColorQube 9300 je od 11 000 Eur bez DPH. Zariadenia sú aktuálne dostupné formou priameho predaja alebo prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Xerox.

Zdroj TS: Xerox

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo