Spoločnosť Nikon predstavuje najnovšieho člena rodiny COOLPIX – fotoaparát COOLPIX W150, ktorý miluje zábavu. Tento vodotesný, mrazuvzdorný a prachotesný kompaktný fotoaparát odolný voči nárazom miluje dobrodružstvo a je stvorený tak, aby s vami mohol ísť kamkoľvek, a ponúka skutočne bezproblémové používanie.

Nikon COOLPIX W150

Od zasneženej krajiny až po podvodné scény – fotoaparát COOLPIX W150 sa používa tak ľahko, že s ním môže každý zachytiť vynikajúce fotografie a videá. Režim kompozície tváre pod vodou poskytuje skvelé zábery v bazéne alebo pri potápaní až hĺbky 10 m. Tento fotoaparát je odolný voči nárazom z výšky až 1,8 m, takže zvládne aj niekoľko úderov na rodinnej dovolenke či párty.

Nikon COOLPIX W150
Snímač CMOS od spoločnosti Nikon s vysokou citlivosťou na svetlo a precízny objektív NIKKOR s 3-násobným optickým priblížením poskytujú nádherne ostrý obraz. Samostatné tlačidlo snímania videa umožňuje jednoducho prepínať priamo na nahrávanie filmov vo vysokom rozlíšení (Full HD) so stereofónnym zvukom.

Zábavné funkcie

Zahŕňajú množstvo vstavaných fotografických efektov, ktoré možno ľahko pridať k snímkam, a voliteľné interaktívne Variety menu pre deti. Zapnite ho a používatelia môžu k fotografiám pripojiť hlasové správy, aktivovať hravé uvítacie obrazovky, animovať prezentácie a iné.

Nikon COOLPIX W150
Vodotesné príslušenstvo, ako je napríklad dobre viditeľný plávajúci popruh od spoločnosti Nikon, chráni fotoaparát.
Aplikácia SnapBridge umožňuje jednoducho zdieľať najlepšie snímky a používať inteligentné zariadenie na diaľkové ovládanie snímania.

Zdroj: Nikon

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo