NEC P605UL prináša vysoký výkon a produktivitu na Vaše mítingy bez rušenia hlukom z prevádzky projektora s takmer bez údržbovou prevádzkou.

Vaše prezentácie budú dokonalé! NEC P605UL je doposiaľ najtichším projektorom od NEC. V režime Eco je úroveň hluku len 19 dB, čo je tichší prejav než tikajúce hodiny. Je vhodný pre väčšie plochy a miestnosti s vyššou úrovňou okolitého osvetlenia. Ponúka ohromujúci ostrý a jasný zážitok s výkonom 6 000 ANSI lúmenov.

NEC P605UL

NEC P605UL prináša vysoký výkon a produktivitu na Vaše mítingy bez rušenia hlukom z prevádzky projektora s takmer bez údržbovou prevádzkou.

  • P605UL je projektor bez nutnosti výmeny lámp alebo filtrov; navyše spotreba v normálnom režime je iba 357 W, čo šetrí peniaze a znižuje dopad na životné prostredie.
  • Vďaka unikátnemu spôsobu spracovania obrazu na vstupe ponúka P605UL spracovanie vstupného signálu až do rozlíšenia 4K pri 30Hz.
  • Samozrejmosťou je široká konektivita a natívne rozlíšenie WUXGA pre maximálnu kvalitu obrazu.
  • A to všetko bez akéhokoľvek rušivého hluku.

NEC_P605UL
Nový projektor je ideálny pre celý rad aplikácií, od zasadacích miestností, učební a prednáškových sál, až po veľké priestory a retail signage riešenie s väčším prevádzkovým zaťažením.
Nový P605UL ponúka aj komplexnú konektivitu s voliteľným WiFi pripojením, pre maximálnu flexibilitu a úsporu času, zatiaľ čo integrovaná funkcia MultiPresenteru umožňuje bezdrôtovú prezentáciu a zdieľanie obrazovky až pre 16 zariadení (PC, notebook, tablet, mobilný telefón atď.) súčasne.

NEC_P605UL
Vďaka jedinečnej certifikácii Laser Class 2 spadajú tieto NEC laserové projektory do kategórie zariadení, ktoré už nevyžadujú žiadne ďalšie dodatočné bezpečnostné opatrenia v súvislosti s ich inštaláciou. Zákazníci si tak môžu byť istí bezpečnosťou zariadení a zároveň ušetria významné prostriedky spojené s inštaláciou a prevádzkou zariadenia.

NEC P605UL pdf: Datasheet_P605UL_en
Pre ďalšie informácie o novom laserovom projektore NEC P605UL navštívte webové stránky NEC Display Solutions:
Nový laserový projektor NEC P605UL
Laserové projektory P-série

Dostupnosť a záruka

Model NEC P605UL bude dostupný od konca júla 2019.
NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tento projektor záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokPríbehy a projekty s papiermi a značkou Fedrigoni
Nasledujúci článokRudolf Epple has died