NEC UM504HL - Laserový projektor s ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou.

Spoločnosť Sharp NEC Display Solutions Europe predstaví na veľtrhu ISE 2022 v Barcelone (10. až 13. mája)  najnovší projektor série UM s ultra krátkou vzdialenosťou. 

Vďaka objektívu s ultra krátkou projekčnou vzdialenosťou dokáže projektor NEC UM504HL premietať veľký, jasný obraz aj z veľmi malých vzdialeností

Projektor je ideálny pre múzeá a spoločnosti poskytujúce služby na voľný čas v širokom sektore zábavy, ale projektor môže byť užitočný pre každého zákazníka, ktorý potrebuje intuitívne riešenie na zobrazovanie digitálneho obsahu.

NEC UM504HL je laserový projektor s rozlíšením 1080p, ktorý poskytuje ostrý obraz s jasom 5 000 ANSI lúmenov a veľkosťou plochy až 150 palcov.

Vďaka ultrakrátkej projekčnej vzdialenosti 0,23:1 nedochádza takmer k žiadnym tieňom ani oslneniu a kompaktná konštrukcia je vhodná najmä pre aplikácie projekcií vo voľnočasovom prostredí a v múzeách. Projektor UM504HL bude dostupný v bielom a čiernom farebnom prevedení.

Alistair Round, produktový manažér pre obchodné projektory v spoločnosti Sharp NEC Display Solutions Europe

„Sme nadšení, že môžeme prvýkrát predstaviť nový projektor NEC UM504HL na takej významnej akcii, ako je májový veľtrh ISE. V tomto laserovom modeli s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou vidíme veľký potenciál a veľmi radi si vypočujeme spätnú väzbu od odborného publika z radov zákazníkov i partnerov. Tohtoročný veľtrh ISE v Barcelone bude ideálnou scénou pre predstavenie tejto novinky na trhu.“

Nové projekčné riešenia a tím odborníkov Sharp/NEC nájdu návštevníci v hale 3 na stánku E600.

Zdroj: Sharp/NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo