Plne vybavený monitor MultiSync® PA311D ponúka presnosť a flexibilitu pre farebne kritické aplikácie.

NEC Display Solutions Europe uvádza na trh svoj vlajkový model v rade profesionálnych monitorov série PA. Monitor poskytuje nekompromisnú kvalitu obrazu, HDR a presnú reprodukciu farieb, vďaka 10-bitovému IPS displeju.

NEC MultiSync® PA311D

Monitor NEC MultiSync® PA311D je osadený 31-palcovým LCD displejom s IPS technológiou, ponúkajúcim vylepšené farby a skutočné 4K rozlíšenie (4096 x 2160).
Je ideálny pre grafických dizajnérov, fotografov, video producentov a pre odvetvia, kde je kvalita obrazu a presnosť farieb rozhodujúca.

NEC MultiSync® PA311D
Monitor poskytuje nekompromisnú kvalitu obrazu, HDR a presnú reprodukciu farieb, vďaka 10-bitovému IPS panelu a veľkému gamutu farieb (1.074 miliárd) je schopný pokryť všetky profesionálne farebné priestory (sRGB, Adobe RGB a DCI-P3) a štandardné farebné video priestory (Rec. 709, Rec . 2100).

MultiSync® PA311D podporuje štandardy HLG a PQ HDR a disponuje vlastným farebným procesorom NEC SpectraView IITM Engine. Stále zapnuté senzory podsvitu a okolitého osvetlenia garantujú stabilné farebné podanie a jas počas celej doby životnosti displeja.

NEC MultiSync® PA311D
Rýchly 3D 42-bitový signálový processing je garanciou presného a rýchleho spracovania, nielen statického obrazu, ale rovnako i videa. Monitor navyše disponuje celým radom funkcií, Picture in Picture, Picture by Picture a spoločne s funkciou vytvárania individuálnych ICC profilov na konkrétny vstup podporuje jednoduché a rýchle zobrazenie daného profilu na zvolenej časti displeja, čo výrazne zjednoduší a urýchli prácu profesionálov.

NEC MultiSync® PA311D
Monitor PA311D ponúka aj pripojenie USB-C a je schopný zaistiť napájanie externého zariadenia až do príkonu 65 W. V kombinácii s USB-C ponúka najlepšie pripojenie vo svojej triede, s dvoma DisplayPort 1.2 a HDMI, ako aj USB 3.1 hub.

Displej PA311D umožňuje dodatočnú modifikáciu o touch (dotykovú) vrstvu. Monitor je dodávaný s výškovo nastaviteľným stojanom o 150 mm, s možnosťou naklápania a otáčania, čo zaisťuje perfektné ergonomické nastavenia.
Voliteľne je možné dokúpiť tiež tienidlo HD2PA31 a kalibračnú sondu MDSVSensor 3 pre hardvérovú kalibráciu monitora, bez nutnosti ďalšieho softvérového vybavenia.

NEC PA311D: Datasheet_PA311D

Dostupnosť a cena

Monitor NEC PA311D je dostupný od januára 2020.
Odporúčaná koncová cena: 61 000 Kč, 2 450 EUR bez DPH.

Záruka

NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tento monitor záruku 3 roky, s možnosťou rozšírenia na 5 rokov, systémom door – to – door.
Pre viac informácií navštívte webové stránky: NEC PA311D

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo