Kompaktné inštalačné projektory PA-série sú ideálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú väčší jasný obraz vo fantastickej kvalite.

Kompaktné inštalačné projektory vhodné pre veľké priestory sa môžu pochváliť Ultra HD podporou rozlíšenia, interným scalarom s redukciou šumu a širokým farebným gamutom s presným farebným podaním.

NEC Display Solutions Europe predstavila päť aktualizovaných LCD projektorov s rozlíšením XGA, WXGA a WUXGA z PA-série. Tieto najnovšie inovované projektory prichádzajú s vylepšeným jasom a kontrastom obrazu, širokým farebným priestorom, konverziou s HDR, širokou podporou pripojenia a dlhou prevádzkovou životnosťou.

Professional Installation Projector PA series
Kompaktné inštalačné projektory PA-série sú ideálne pre zákazníkov, ktorí hľadajú väčší jasný obraz vo fantastickej kvalite, s vhodnosťou pre veľké priestory a inštalačné aplikácie. Novinky disponujú unikátnym NEC scaler čipom, ktorý je schopný spracovať a riadiť signál v rozlíšení 4K na vstupe, s následným zdieľaním signálu na ďalšie pripojené projektory. To predstavuje obrovský skok dopredu v oblasti spracovania obrazu, redukcii šumu, deinterlacingu a scalingu a plnom 10bitovom spracovaní farieb.

Professional Installation Projector PA series
Medzi ďalší vývoj zahrňuje farebný priestor konverzie s Rec2020 na REC709 špecifikáciu, spolu s HDR10 profilom médií a podporou 3D. Tieto možnosti sú ďalej podporované radom vstupov a výstupov, vrátane HDMI a HDBaseT-výstupom. Bezproblémovú inštaláciu a vzdialené úpravy je možné previesť vďaka novým objektívom s motorizovaným zoomom, zaostrením a posuvom objektívu, rovnako aj možnosti náklonu a inštaláciu v režime portrét. Spracovanie a ostrosť obrazu boli vylepšené s implementovaním štvrtej generácie NEC Sweetvision® technológie.

Professional Installation Projector PA series Professional Installation Projector PA series
Verejné i profesionálne použitie je umožnené podporou najnovších štandardov na ochranu autorských práv. To umožňuje prehrávanie UHD Blu-Ray a 4K obsahu, ktorý môže byť prehrávaný cez rozhranie HDMI s následnou kontrolou dodržovania autorských práv.

Professional Installation Projector PA seriesPäť nových modelov PA-série ponúka vysoký výkon a vynikajúcu kvalitu obrazu pre profesionálne aplikácie. Kontrastný pomer až 10 000 : 1 so širokou škálou funkcií, ako vysoko flexibilná geometrická korekcia, prispôsobenie výstupu na zakrivené a nerovné povrchy, voľná orientácia pre šikmú inštaláciu, multi-zobrazenie a projekcia obrazu v obraze, možnosť stackingu a podpora edge-blendingu.

Možnosť nákladovo efektívnej inštalácia je výrazne zvýšená s podporou Cat 6 sieťových káblov. Pri použití týchto káblov sa dá obsah do projektora priviesť zo vzdialenosti až 100 metrov, pomocou štandardu HDBaseT. Okrem toho je možné zásobovať vstupným signálom z jedného zdroja viac projektov / zariadenie vďaka tzv. HDBaseT-out rozhrania, ktoré nie je konkurenciou štandardne ponúkané.

Environmentálne funkcie a dlhá životnosť majú zásadný význam pre projektory PA-série. Životnosť lampy sa zvýšila až na 5 000 hodín, 10 000 hodín životnosť filtrov a spotreba energie v pohotovostnom režime je len 0,3 W. Nové modely PA-série preto nie sú náročné na údržbu a znižujú náklady na údržbu a spotrebné diely.

Päť nových modelov PA-série:
NEC_PA653U
NEC_PA703W
NEC_PA803U
NEC_PA853W
NEC_PA903X

Dostupnosť a záruka
Päť nových modelov PA-série je k dispozícii od februára 2017.
NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto projektory záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo