Spoločnosť NEC Display Solutions Europe predstavila najnovšiu generáciu profesionálnych UHD displejov E-série. Sú navrhnuté pre užívateľov, ktorí chcú jednoduchosť a výkon za dobrú cenu. Nový rad E je ideálny pre širokú škálu aplikácií, od zasadacích miestností po maloobchod, rekreačné a reštauračné prostredia.

Najnovšia generácia public displejov radu E s ultra vysokým rozlíšením je dostupná vo veľkostiach od 32 „do 65“, tak aby vyhovovala všetkým výzvam signage riešení.

Nový rad displejov je vybavený integrovaným Media Playerom, pre prehrávanie natívneho UHD obsahu a 10 W USB rozhraním pre napájanie externých zariadení ako je napríklad Raspberry Pi počítač.
Interný Media Player je samozrejme vybavený plánovačom prehrávania, ktorý umožňuje užívateľom naprogramovať auto-play obsah podľa zvolených priorít. Pre vzdialenú správu zariadení je použitý nový RJ45 interface.

NEC public display E-series
Rovnako ako pri predchádzajúcich generáciách ponúka nová E-séria displeje vo veľkosti 32″ s rozlíšením FullHD a 43″, 50″, 55″ a 65″ s rozlíšením UHD, čo umožňuje správny výber displeja pre každú aplikáciu.

Každé zariadenie môže byť monitorované a riadené pomocou softvérového nástroja NEC NaViSet Administrator 2, ktorý spoločne s RJ45 vstupom zabezpečí, aby užívatelia mohli identifikovať a opraviť všetky problémy skôr, než sa stanú zreteľnými pre publikum.

NEC public display E-series
S moderným dizajnom, vysokým rozlíšením a viac možnosťami vstupov sú plug-and-play displeje série E vhodné pre všetky digital signage aplikácie: v maloobchode, reštauráciách, nemocniciach, múzeách, informačných centrách, ale tiež do zasadacích a konferenčných miestností. Odporúčané prevádzkové zaťaženie je 16/7.

Datasheet_NEC_E437Q
Datasheet_NEC_E507Q
Datasheet_NEC_E557Q
Datasheet_NEC_E657Q

Dostupnosť a záruka

Nové modely E327, E437Q, E507Q, E557Q a E657Q budú k dispozícii v priebehu mesiaca marca 2019.
NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tieto displeje 3 roky záruku, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo