NEC P502HL

NEC Display Solutions Europe prichádza s jedinečným laserovým projektorom NEC P502HL, ktorý bol úspešne predstavený na ISE 2015, začiatkom roku. Projektor ponúka vysokú spoľahlivosť a jasnú projekciu v rozlíšení Full HD (1920 x 1080), vhodnú do veľkých priestorov, ako sú učebne, prednáškové sály, posluchárne alebo konferenčné sály.

NEC P502HL


Nová laserová technológia poskytuje až 20 000 hodín prevádzky bez údržby a nutnosti výmeny lámp a filtrov, čo zaisťuje vysokú spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady. Okrem týchto výhod ponúka P502HL profesionálne funkcie, ktoré prinášajú vysoký komfort a výrazné zlepšenie vzdelávacieho prostredia. Študenti a učitelia môžu tiež využiť interaktivitu, pomocou funkcie bezdrôtového zdieľania s dodávaným Image Express Utility Light a Wireless Image Utility softvérom. Až 16 osôb môže zobraziť a zdieľať obsah prezentácie. Moderátor navyše môže prepínať medzi obsahom jednotlivých účastníkov. Vďaka technológii Miracast je možné tiež zobrazenie obrázkov z mobilných zariadení, ktoré majú byť zdieľané s projektorom.

Výhody projektoru P502HL sa dajú využiť i v iných situáciách, keď je kľúčová doba prevádzkových hodín, ako napr. múzea, digital signage inštalácie, miesta voľného času atď. Špičková konektivita, vrátane rozšírených bezdrôtových možností, HDBaseT a 2x HDMI s podporou 3D a MHL zaručujú spoľahlivú investíciu do budúcna pre všetky odvetvia priemyslu.

Veľký optický zoom 1,7x, vertikálny a horizontálny mechanický posun objektívu (lens shift), korekcia lichobežníkového skreslenia, projekcia v režime portrét, podpora 3D a bezfiltrová prevádzka – to všetko umožňuje najrôznejšie možnosti inštalácie s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Veľkosť obrazu pri projekcii sa môže pohybovať od 30 do 300 palcov.

Technické informácie: NEC_Datasheet_P502HL-english

Dostupnosť, cena a záruka
Projektor NEC P502HL je dostupný od augusta 2015.
Doporučená koncová cena je 3 990 € (108 000 Kč), bez DPH.

NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tento projektor záruku 36 mesiacov, systémem door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo