ME-séria svojimi parametrami nahrádza rad LCD projektorov M-série, s rozlíšením WXGA.

NEC modernizuje učebne a konferenčné priestory novými LCD projektormi ME-série. Nové LCD projektory ME-série prinášajú zlepšenia, vrátane spolupráce medzi účastníkmi a zdieľaním obrazovky, dlhšou životnosťou lampy a energetickej účinnosti.

Modely ME-série, ME301W, ME331W a ME361W

NEC Display Solutions Europe uvádza nový rad kompaktných a viacúčelových LCD projektorov, „ME-séria“, určenej hlavne pre vzdelávacie prostredie a firemné konferenčné priestory. Nová ME-séria poskytuje ostrý obraz, prirodzené farby vďaka použitej LCD technológii a jas v rozsahu 3 000 – 4 000 ANSI luménov.

NEC_ME-Series_front_back

Školy a firmy hľadajú technológie, ktoré podporujú kooperatívnu a skupinovú výučbu. Projektory ME-série sú dodávané s MultiPresenterom, ktorý umožňuje bezdrôtovú prezentáciu a zdieľanie až medzi 16 zariadeniami s operačným systémom Windows, OS X, Android alebo iOS súčasne.

NEC_ME-Series_top
ME-séria svojimi parametrami úplne nahrádza rad LCD projektorov M-série, s rozlíšením WXGA. Okrem toho ponúka predĺženú životnosť lampy až na 9000 hodín, čo zaručuje bezproblémovú prevádzku počas viac než 5 rokov (v prípade prevádzky 8 hodín denne, 200 dní v roku).

Modely sú v súlade s NEC Green Vision, s integrovaným režimom ECO a ďalšími energetický úspornými funkciami, ako je rýchly štart a priame vypnutie. Všetky tieto faktory znižujú celkové náklady na vlastníctvo.

Technické informácie pdf:
ME301W_en
ME331W_en
ME361W_en

Pre viac informácií o novej ME-sérii navštívte webové stránky:
https://www.nec-display-solutions.com/p/cz/cs/products/choice.xhtml?cat=Beamer
Viac informácií o riešení NEC pre oblasť vzdelávania nájdete na:
https://www.nec-display-solutions.com/p/cz/cs/solutions/education.xhtml

Dostupnosť a záruka
Modely ME-série, ME301W, ME331W a ME361W sú dostupné od februára 2017.
NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tento rad projektorov záruku 36 mesiacov, systémom door – to – door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo