NEC Display Solutions Europe predstavuje najnovší prírastok do svojho populárneho radu výstavných displejoch V-série, NEC MultiSync® V322, 32- palcový displej s NEC / OPS technológiou slotu.

NEC Display Solutions  32-palcový public displej s OPS slotom

NEC opäť nastavuje nové štandardy v entry-level segmente, nový displej je navrhnutý tak, aby splňoval najprísnejšie požiadavky pre použitie v retail signage sektore, verejných miestach prezentácii a informácii, ako napríklad letisko – informačné panely, odbavenie batožín a ďalšie.

Tento high-tech displej je tak isto vybavený senzorom okolitého osvetlenia, ktorý zabezpečuje, že je pri zmene svetelných podmienok automaticky nastaví potrebný jas daným podmienkam tak, aby bol obsah naďalej perfektne čitateľný.

Táto technológia nielenže znižuje spotrebu elektrickej energie, ale zároveň vytvára veľmi príjemné podmienky pre oči, ktoré tak nemusia čeliť namáhaniu z nedostatočne presvetlenej, alebo naopak presvetlenej prezentácie obsahu. Samozrejmosťou sú aj vstavané reproduktory a premyslený manažment chladenia panelu, pre zabezpečenie dlhej životnosti matrice.


Vďaka prítomnosti slotu STV2 OPS je možná integrácia najrôznejších slotových riešení, založených na novom OPS štandarde, bez potreby použitia ďalších externých zariadení, škatuliek a redukcií. Moduly vrátane najrôznejších PC, HDSDI a iných riešení rozširujú možností pripojení a zvyšujú flexibilitu nad rámec priemyslových štandardov pre 32-palcové reklamné displeje.

NEC MultiSync® V322 sa ako prvý public displej na trhu môže pochváliť plným ovládaním displeja pomocou SNMP cez LAN, v kombinácii so schopnosťou posielať varovné e-maily v prípade, že dôjde k problémom ako je nedostupnosť signálu, prehriatie alebo zlyhanie podsvietenia.

Technické informácie
•  Technológia: S-PVA
•  Typ podsvitu: CCFL (Cold Cathode Flurescent Lamp)
•  Maximálny jas: až 450 cd/m2
•  Odozva: 8 ms (grey-to-grey)
•  Natívne rozlíšenie: 1 366 x 768/60 Hz
•  Pomer strán: 16:9
•  Rozmery (š x v x h): 768,8 x 476,2 x 93,5 mm
•  Hmotnosť: 12,1 kg

Dostupnosť, cena a záruka
NEC MultiSync® V322 bude k dispozícii od októbra 2012.
Doporučená koncová cena je 20 300 Kč (cca 850€), bez DPH.

Balenie obsahuje napájací kábel, VGA kábel, užívateľský manuál na CD-ROM a sprievodca rýchlym nastavením. Softvér pre ovládanie po sieti LAN sa dá bezplatne stiahnuť.

NEC Display Solutions Europe poskytuje kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom servisu Door – to- Door.

Zdroj TS: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo