NEC Display Solutions Europe prichádza s profesionálnym 4K Ultra High Definition (UHD) monitorom NEC MultiSync® PA322UHD, ktorý predstavuje nekompromisnú kvalitu obrazu. Tým je vhodným riešením pre kreatívnych profesionálov, dizajnérov, fotografov, CAD-CAM aplikácie, video editácie, finančný sektor, oblasť presného strojárenstva, medicínskeho zobrazenie, alebo takisto pre použitie v médiách, priemyslových aplikáciách a profesionálnej vizualizácii.

Monitor NEC MultiSync® PA322UHD

Vďaka rozlíšeniu 4K UHD (3840 x 2160) poskytuje 32“ displej viac vizuálneho pracovného priestoru, „pixel-free“ zobrazenie, takisto ako presné, konzistentné a kontrolované farby, ktoré ostávajú konštantné z iných uhlov pohľadu. Neopomenuteľnou výhodou je tiež zachovanie jemných, ostrých kontúr i po zmene veľkosti zobrazovaného obsahu.

Profesionálny referenčný 10-bitový IPS LCD displej s IGZO technológiou a W-LED podsvitom ponúka široký farebný gamut s pokrytím 99% AdobeRGB, 14-bitovou programovateľnú LUT tabuľku, 3D LUT tabuľku a kontrolu rovnomernosti podsvitu. Zároveň po prvýkrát bude dodávaný, na európskom trhu, s týmto monitorom kalibračný softvér SpectraView II, aby bola zabezpečená úplná farebná presnosť.

Novinka navyše ponúka monitor s prvotriednou ergonómiou a vysokou flexibilitou konektivity vďaka ôsmim vstupom (2x DisplayPort, 2x DVI, 4x HDMI). Zdokonalená funkcia Picture by Picture umožňuje súčasné zobrazenie až 4 rôznych video vstupov, v rôznych konfiguráciách.

Monitor disponuje vstavanými reproduktormi a USB portmi, s možnosťou využitia technológie DisplaySync Pro s jednoduchým pripojením webkamery, klávesnice, prenosných pamäťových zariadení a ďalších periférií. Rozširujúci slot na báze OPS form factor umožňuje užívateľom upgrade možností monitora bez potreby externých káblov a ďalších externých zariadení. Do zmieneného slotu je možné inštalovať napríklad 1.5G HD-SDI, alebo 3G HD-SDI OPS interface slot pre zabezpečenie kompatibility s ďalšími zariadeniami v tomto štandarde.


Kombinácia LED podsvitu, recyklovateľných plastov a absencia nebezpečných látok, rovnako ako niekoľko funkcií a senzorov pro úsporu energie zabezpečujú, že monitor NEC PA322UHD je v súlade s NEC Green Vision a je šetrný k životnému prostrediu.

Technické info pdf: NEC_Datasheet_PA322UHD-english

Dostupnosť, cena a záruka
NEC MultiSync® PA322UHD je dostupný od novembra 2014.
Doporučená koncová cena je: 2 800€ (74 800 Kč), bez DPH.
NEC Display Solutions Europe poskytuje na tento monitor kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom Door – to – Door.

Zdroj TS: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo