NEC MultiSync® P212
NEC MultiSync® P212

NEC Display Solutions Europe prichádza s novým profesionálnym desktop monitorom, s pomerom strán 4:3 a špičkovou IPS technólogiou displeja, ktorý prináša špičkovú kvalitu obrazu. Vďaka spojeniu vynikajúcej reprodukcie farieb a prvotriednej špičkové ergonómie je monitor vhodný do náročného firemného prostredia, s požiadavkou na úsporu prevádzkových nákladov, maximálnu konektivitu a splnenie ekologických limitov.

Monitor NEC MultiSync® P212


Monitor NEC P212 plní dopyt po desktop monitoroch „klasického formátu“ a je vhodným riešením pre všetkých kreatívnych profesionálov, CAD-CAM aplikácie, finančný sektor, oblasť presného strojárenstva alebo pre použitie v priemyslových aplikáciách, a to aj v prevádzke 24/7. Profesionálny 10-bitový IPS LCD displej ponúka široký farebný gamut s pokrytím 97,9% AdobeRGB, 14-bit programovateľnú LUT tabuľku, 3D LUT tabuľku a kontrolu rovnomernosti podsvitu. Monitor ponúka takisto vynikajúcu konektivitu, a to vďaka možnosti pripojenia cez VGA, DVI-D, DisplayPort a HDMI. Skvelá ergonómia je zabezpečená 150 mm výškovým nastavením, možnosťou naklonenia, otočenia či rotácie portrét /landscape.

Kombinácia LED podsvitu, recyklovateľných plastov a absencie nebezpečných látok, rovnako aj niekoľko funkcií a senzorov pre úsporu energie zaisťujú, že monitor NEC P212 je v súlade s NEC Green Vision a je šetrný k životnému prostrediu.

Dostupnosť, cena a záruka
Monitor NEC MultiSync® P212 je dostupný od septembra 2015, v čiernom a sivo striebornom prevedení.
Doporučená koncová cena: 740 € (19 900 Kč), bez DPH.

Technické info: NEC_Datasheet_P212-english

NEC Display Solutions Europe poskytuje na tento monitor kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom Door – to – Door. Voliteľne je možné dokúpiť 3-ročnú záruku pre prevádzku 24/7 alebo predlženie záruky na 4, alebo 5 rokov.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo