Nový model NEC MultiSync® EA304WMi prichádza so špičkovou IPS technológiou displeja a výkonom hodným čeliť  výzvam náročného firemného prostredia, s požiadavkou na úsporu prevádzkových nákladov, maximálnou konektivitu a splnením ekologických limitov.

NEC MultiSync® EA304WMi

• Širokouhlý formát 16:10 s rozlíšením 2560 x 1600 poskytuje veľkorysý pracovný priestor a umožňuje prácu side-by-side s dvomi rovnocennými dokumentami veľkosti A4 vedľa seba, poprípade dvomi rôznymi vstupmi (PC a Notebook atď.)

• Plná výšková nastaviteľnosť, až 130 mm, pivot (prevádzka na výšku v orientácii Portrét) a možnosť naklopenia a otáčanie okolo osy poskytuje nepreberné možnosti individuálneho ergonomického nastavenia.

• Integrované reproduktory, konektor pre slúchadlá a USB hub zabezpečí lepšiu komunikáciu a konektivitu priamo na kancelárskom stole.

• Vstavaný senzor okolitého osvetlenia s funkciou automatického jasu nastaví optimálnu úroveň jasu na základe aktuálnych svetelných podmienok v miestnosti, ale práve používaného obsahu. Pri podkladoch s jasnou bielou farbou môže ubrať celkový jas, aby užívateľ nebol oslnený nadmerným prežiareným obrazom a pri zmene obsahu do tmavšieho podkladu opäť jas automaticky zvýši na definovanú hodnotu.

• Ekologické funkcie, ako je napríklad tzv. „human senzor“ – pre automatické vypnutie/zapnutie monitora pri neprítomnosti/prítomnosti užívateľa, ekologický režim a LED technológia podsvitu znižujú spotrebu elektrickej energie a tak zabezpečujú celkovo nízke prevadzkové náklady.

• Štyri vstupy (VGA mini D-Sub 15pin, DVI-D, DisplayPort a HDMI) poskytujú širokú flexibilitu pripojenia.


Dostupnosť, cena a záruka
NEC MultiSync® EA304WMi je dostupný od júla 2014 v čiernej alebo bielej farbe.
Odporučená koncová cena je 1 220 € (32 970 Kč), bez DPH.

Technické info: NEC_Datasheet_EA304WMi-en

NEC Display Solutions Europe poskytuje na tento monitor kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom Door – to – Door.

Zdroj: NEC

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo