NEC MultiSync® EA294WMi je vybavený extrémne tenkým 29” IPS panelom s LED podsvitom, ktorý zabezpečuje ultra-moderný
a tenký dizajn, v kombinácii s množstvom prvotriednych funkcií, ideálny pre domáce a kancelárske použitie.

29“ desktop displej s LED podsvitom a IPS matricou panelu.

Nový formát LCD displeja 21:9
Displej ponúka nový formát, s rozlíšením 2560 x 1080 obrazových bodov, ktorý je ekvivalentom dvoch klasických LCD panelov 19″. Vďaka veľkosti pracovnej plochy je vynikajúcou alternatívou pre všetkých, ktorí ocenia komfort práce s dvoma panelmi v jednom displeji. Ambient Light a tzv. „Human senzor” zaručujú optimálne využitie panelu s ohľadom na úsporu elektrickej energie. Samozrejmosťou je aj vynikajúca ergonómia vďaka 130 mm výškovému nastaveniu. Široká konektivita je zabezpečená až siedmimi rôznymi vstupmi – DisplayPort, HDMI / MHL, 2 x DVI-D a 2 x VGA.

Novinka NEC MultiSync® EA294WMi sa tak stáva ideálnym spoločníkom pre prácu i zábavu.


VYNIKAJÚCI VÝKON
  Nový formát displeja 21:9 poskytuje komfort pri práci ako s dvomi displejmi, avšak s veľmi malou spotrebou prúdu, ako keby bol zapnutý len jeden displej.

  Ambient Light a Human senzor. Nová technológia senzorov zabezpečí minimálnu spotrebu elektrickej energie a zároveň predlží životnosť výrobku.

  Ultra-moderný a štíhly dizajn, s vylepšenou ergonómiou 130 mm výškovo nastaviteľný ergonomický stojan umožňuje užívateľovi flexibilné nastavenie.

  7 vstupov, DisplayPort, HDMI / MHL, 2 x DVI-D, 2 x VGA umožňuje najrôznejšie možnosti pripojenia, napr. aj s mobilným telefónom vybaveným MHL rozhraním.

  Integrované reproduktory, vstup pre slúchadla a USB Hub poskytujú vynikajúce možnosti komunikácie s externými zariadeniami, ktoré tak budete mať neustále po ruke.

  Nová funkcia „Control Sync“ umožňuje jednoduché prekopírovanie rovnakého nastavenia displeja (jas, kontrast, farebné nastavenie atď.) na ďalší NEC displej zapojený vo viac monitorovej konfigurácii. Tým je zaručená ideálna homogenita a uniformita pri všetkých displejov.

Dostupnosť a záruka
NEC MultiSync® EA294WMi bude dostupný od mája 2013. Odporúčaná koncová cena je okolo 680 € s DPH. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletnú trojročnú záruku, vrátane podsvitu, systémom Door – to Door.

Zdroj: NEC Display Solutions Europe

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo