Nové možností šetria čas a peniaze zákazníkom profesionálnej tlače a zároveň zvyšujú rýchlosť a efektívnosť.

Spoločnosť Mondi nedávno rozšírila portfólio v rámci svojich kľúčových značiek papierov Color Copy a PERGRAPHICA® o nové formáty určené na digitálnu tlač s cieľom ponúknuť možnosti voľného uloženia na palete, ktoré šetria čas a peniaze zákazníkom profesionálnej tlače a zároveň zvyšujú rýchlosť a efektívnosť.

Color Copy

Color Copy, líder na trhu s papiermi na digitálnu farebnú tlač, je v súčasnosti v ponuke rozšírenej o nové formáty na digitálnu tlač SRA3, SRA3+, A3+ a 33 x 48.3 cm, všetky dostupné v úzkej dráhe (LG) a širokej dráhe (SG). Formát SG je štandardný formát na tlač brožúr A4 alebo na tlač na objednávku a aktuálne je k dispozícii ako voľne uložený na palete, s balíkmi na palete umiestnenými v krabiciach alebo voľne bez krabíc, čo umožňuje plynulú vysoko objemnú tlač dlhotrvajúcich objednávok.

Ponuka týchto papierov sa špeciálne zameriava na profesionálne tlačiarne, ktoré hľadajú najlepšie možné výsledky tlače s garanciou spokojnosti a zároveň získavajú výhody z možností úprav papierov.

PERGRAPHICA®

Prémiové dizajnové papiere PERGRAPHICA® spoločnosti Mondi takisto rozšírili svoju ponuku kreatívnemu priemyslu a prémiovým tlačiarenským odvetviam a sú aktuálne k dispozícii ako voľne uložené na palete alebo v balíkoch na palete ako formát SRA3 s možnosťami úzkej aj širokej dráhy. Nedávne vylepšenia formátu SRA3 umožňujú dizajnérom digitálne potlačiť a otestovať svoje projekty na papieroch PERGRAPHICA® pred samotnou (ofsetovou) tlačou. V zmysle prísľubu značky a vďaka všestrannosti produktu pomáha táto ponuka dizajnérom dosahovať vynikajúcu kvalitu tlače a premieňať vízie na skutočnosť.

„Spokojnosť zákazníkov a flexibilita sú kľúčovými pre naše strategické plánovanie,“ hovorí Johannes Klumpp, riaditeľ marketingu a predaja v spoločnosti Mondi. „Pre dizajnérov a profesionálov v oblasti tlače je orientácia vlákien v papieri veľmi dôležitá, pretože ovplyvňuje správanie papiera pri ohýbaní a skladaní. Naša nová linka na rezanie veľkých formátov ponúka dokonalú kvalitu rezania a presnosť priamo z výroby, čo spolu s naším plne automatizovaným ukladaním paliet ponúka našim najdôležitejším značkám Color Copy a PERGRAPHICA® jednoznačnú konkurenčnú výhodu.“

O papieroch Color Copy

Color Copy je poprednou značkou papierov na digitálnu farebnú tlač, ktorá je CO2-neutrálna. Je špeciálne vyvinutá tak, aby spĺňala potreby digitálnej tlače a garantuje realistické, brilantné farebné kópie a vždy vynikajúce výsledky tlače. Papiere Color Copy sú elegantné a na dotyk hladké a ich jemný biely odtieň poskytuje precíznu reprodukciu farieb, ktorá vyzdvihuje imidž tlače.

Mondi_Color Copy
Značka má navyše výnimočný environmentálny profil a okrem toho, že má certifikáciu FSC®, EU Ecolabel a ISO 9706, ISO 14001 a ISO 18001, je CO2-neutrálna. Papiere Color Copy sú súčasťou radu Mondi Green Range sortimentu výrobkov vyrábaných trvalo udržateľným spôsobom.
http://www.colorcopy.com/

O papieroch PERGRAPHICA®

PERGRAPHICA® je prémiový dizajnový papier spoločnosti Mondi, ktorý pokrýva potreby kreatívneho a tlačiarenského priemyslu. Papier PERGRAPHICA® spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na sofistikované a elegantne vytlačené dokumenty, pričom je vyrábaný v súlade s najvyššími normami udržateľnosti.

mondi_pergraphica
Portfólio poskytuje vynikajúcu potlačiteľnosť a je k dispozícii v dvoch povrchových štruktúrach (rough/ drsná a smooth/ hladká), v troch odtieňoch (High White/ vysoko biely, Classic/ klasický a Natural/ prírodný) a v šiestich plošných hmotnostiach v rozmedzí medzi 90 a 300 g/ m2.

Zákazníci v krajinách centrálnej a východnej Európy môžu papiere PERGRAPHICA® nakupovať prostredníctvom distribučnej spoločnosti Europapier.
http://pergraphica.mondigroup.com

Zdroj: Mondi

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo