Prestížne ocenenie TREND Investor roka 2021.

Ekonomický týždenník TREND už 24 rokov udeľuje ocenenia TOP TREND za mimoriadne podnikateľské a biznisové výsledky pre významné slovenské firmy. V kategórii Investor roka zvíťazili ružomberské papierne Mondi SCP.

V utorok 9. novembra zorganizoval týždenník galavečer v Slovenskom národnom divadle, počas ktorého odovzdal šesť cien pre najúspešnejšie firmy a manažérov Slovenska za rok 2020. V kategórii Investor roka zvíťazili ružomberské papierne Mondi SCP.

TREND Investor roka 2021
Mondi SCP získalo prestížne ocenenie TREND Investor roka 2021.

Časopis TREND zaujala investícia do nového papierenského stroja PS19 spojená s modernizáciou celulózky v celkovej hodnote 370 miliónov EUR. S výrobnou kapacitou 300 000 ton ročne dodáva zákazníkom nový druh kartónu s názvom Kraft Top White. V rámci podniku ide o najväčšiu investíciu v histórii spoločnosti.

Mondi SCP zvolili za Investora roka čitatelia TRENDU, osobnosti v barometri a zástupcovia PwC Slovensko. Cenu na slávnostnom galavečeri prebral za spoločnosť Miloslav Čurilla, predseda predstavenstva Mondi SCP.

OCENENIE INVESTOR ROKA 2021
Miloslav Čurilla, predseda predstavenstva Mondi SCP.

„Je pre nás veľkým potešením, že sme uspeli práve s naším projektom. Pre našu spoločnosť to znamená naozaj veľa. Je to ocenenie práce celého tímu, ktorý posledných 5 rokov tvrdo pracoval na tom, aby v našom závode vyrástol úplne nový papierenský stroj, ktorý je momentálne jedným z najmodernejších v Európe. Som hrdý na to, že sa nám závod darí úspešne rozvíjať a prinášať tak zákazníkom nové a inovatívne riešenia. Nový papierenský stroj zhodnocovaním prírodných zdrojov a zberového papiera prispieva k budovaniu cirkulárnej ekonomiky,“ povedal Miloslav Čurilla.

Zdroj: Mondi SCP
Fotografie: Týždenník TREND

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo