MONDI_SCP

Celkovú sumu 15 000 EUR si rozdelia detské domovy a domovy sociálnych služieb v Ružomberku a jeho okolí z podpory najväčšej slovenskej celulózky a papierne, Mondi SCP.

Deti z piatich detských domovov v Ružomberku sa pestrými vystúpeniami poďakovali zástupcom spoločnosti Mondi SCP za finančnú podporu, ktorú od firmy každoročne dostávajú. Aj v tomto roku poputuje na účty detských domovov na dolnom Liptove 15.000 EUR.


Celkovú sumu 15 000 EUR si rozdelia detské domovy a domovy sociálnych služieb v Ružomberku a jeho okolí z podpory najväčšej slovenskej celulózky a papierne, Mondi SCP. Každoročný príspevok na fungovanie domovov spravovaných Žilinským samosprávnym krajom počas odovzdávania ocenil nielen primátor mesta Ružomberok, Ján Pavlík, ale i podpredseda ŽSK, Jozef Štrba.


Odovzdanie šekov sa odohralo v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Ružomberku, kde po odovzdaní symbolického šeku z rúk prezidenta Mondi SCP, Romana Seneckého a predsedu predstavenstva Miloslava Čurillu nasledoval vybraný program z vystúpení, ktoré si deti pripravili na Mikuláša. Svojou kvalitou prekvapil prítomných, ktorí vysoko ocenili spevácke, tanečné aj divadelné vystúpenia.

 
obr. Výber z najlepších vystúpení detských domovov bol poďakovaním za pretrvávajúcu finančnú podporu.

„Spoločenská zodpovednosť firmy v mieste, kde pôsobí, je pre nás absolútnou súčasťou podnikania. Ružomberok a jeho okolie sú skvelým miestom pre život a ľudia, ktorí tu žijú si takúto podporu zaslúžia. Vieme, že prevádzkovať zariadenia ako domovy detí a domovy sociálnych služieb nie je ľahkou prácou a radi priložíme našu ruku k dielu. Pred Vianocami sa všetci tešíme na strávenie času vo svojich domovoch. My už len pomôžeme, aby sa v tieto deti vo svojich domovoch cítili útulnejšie a príjemnejšie“, hovorí prezident Mondi SCP, Roman Senecký.

Zdroj TS: Mondi SCP

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokSpoločnosť Epson predstavuje multifunkčné tlačiarne WF-7525 a WF-7515 formátu A3
Nasledujúci článokFlexotlačové stroje pre potlač vlnitých lepeniek