MONDI_SCP

 

Používatelia atramentových tlačiarní sa môžu tešiť na širšiu ponuku ak chcú dosiahnuť tlač s jasnými farbami, výrazné písmo a rýchlejší čas schnutia tlače. Skupina Mondi, celosvetový výrobca kancelárskeho papiera a obalov, nedávno rozšírila svoju radu papierov ColorLok® o100% recyklovaný NAUTILUS® SuperWhite a značky kancelárskych papierov IQ appeal a MAESTRO® bulky. Logo rady ColorLok® je možné nájsť aj na baleniach IQ premium, IQ selection smooth, MAESTRO® extra, MAESTRO® supreme, DNS® premium, and NAUTILUS® ReFresh TRIOTEC.

“Existuje viditeľný rozdiel medzi atramentovou tlačou na papieri, ktorý má a nemá použitú technológiu ColorLok® Technology. Naše investície do technológie ColorLok® Technology za účelom rozšírenia sortimentu našich nenatieraných kancelárskych papierov je pridanou hodnotou pre našich zákazníkov,” hovorí Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper.

Hlavné prínosy technológie ColorLok® Technology sú dosahované atramentovou tlačou, ktorá potom následne dáva sýtejšie, jasnejšie obrázky a grafiku, ostrosť textu a menší podiel škvŕn, keďže dochádza ku rýchlemu zaschnutiu. S technológiou ColorLok® Technology pigment ostáva prichytený na povrchu papiera pričom farbivo preniká hlboko do papiera, čo vedie ku ostrej a výraznej kvalite tlače.

Skupina Mondi ku koncu roka 2011 spustí kampaň ColorLok®, aby uviedla na trh rozšírený sortiment papierov s technológiou ColorLok® Technology.

Zdroj TS: Mondi SCP

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo