V práci, doma alebo na cestách - tlačte takmer na čokoľvek - s tlačiarňami Epson.

Spoločnosť Epson s príchodom jari otvorila novú pozíciu Marketing Services Specialist, na ktorú nastúpila Renáta Dihlová.

Renáta do spoločnosti Epson nastúpila už v roku 2017 po predchádzajúcej dvojročnej skúsenosti v prekladateľskom centre, kde zastávala pozíciu koordinátor jazykových služieb. V spoločnosti Epson doteraz pôsobila na pozícii Sales Office Administrator, v rámci ktorej mala v kompetencii primárne administratívu a podporu obchodného a marketingového tímu.

Na pozícii Marketing Services Specialist bude mať po novom na starosti všetku marketingovú komunikáciu pre Slovensko a Českú republiku, zodpovednosť za prípravu a realizáciu marketingového plánu a alokovanie budgetu. Táto zmena otvára Renáte nové možnosti:

Renáta Dihlová „Posun na marketingovú pozíciu mi umožňuje byť viac kreatívna, podieľať sa na zaujímavých projektoch, na plánovaní a realizácii aktivít a pritom naďalej spolupracovať so skvelým tímom.
Je mi cťou, že môžem byť súčasťou poprednej svetovej spoločnosti, pre ktorú sú na prvom mieste nielen potreby zákazníkov a vývoj inovatívnych riešení, ale aj udržateľnosť a ochrana životného prostredia. Epson je spoločnosť, ktorá skutočne napĺňa svoje motto a prináša svetu: lepšie produkty pre lepšiu budúcnosť.

O spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson je globálnym technologickým lídrom, ktorý prepája ľudí, veci a informácie pomocou overených, efektívnych, kompaktných a precíznych technológií. Spoločnosť sa sústreďuje na to, aby prinášala inovácie a prekonala očakávania zákazníkov v oblasti atramentovej tlače, vizuálnej komunikácie, prenosnej elektroniky a robotiky. Epson je tiež hrdý na to, že pomáha spoluvytvárať udržateľnú spoločnosť, rovnako tak aj na svoju dlhodobú snahu o naplnenie Cieľov udržateľného rozvoja OSN.

Zdroj: Epson

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo