Spoločnosť LG - líder v oblasti displejov, vstupuje na stále rastúci trh.zobrazovacej techniky pre zdravotníctvo.

Spoločnosť LG Electronics (LG), líder v oblasti displejov, vstupuje na stále rastúci trh zobrazovacej techniky pre zdravotníctvo. Monitory navrhnuté špeciálne pre potreby vedcov aj chirurgov zaručia ten najpresnejší obraz. Nové displeje i pokročilé röntgenové zariadenia budú predstavené na výročnom stretnutí severoamerickej rádiologickej spoločnosti, RSNA (Radiological Society of North America), v Chicagu.

LG Ultra HD monitor

LG Ultra HD LCD IPS monitor s uhlopriečkou 27 palcov a rozlíšením 3840 x 2160 bodov umožní lekárom i vedeckým pracovníkom ešte lepšiu plynulosť práce a multitasking. Vysoký jas, široký uhol pohľadu, úplne minimálny posun farieb, ktorý vyhovuje aj štandardom DICOM (Digital Imaging and Communications in Medicine), a presnosť obrazu robia z tohto displeja spoľahlivého partnera.

Stabilné a rovnomerné podsvietenie, jemná kalibrácia pre konzistentnosť naprieč viacerými zariadeniami, minimalizácia doby odozvy a nastavenia módov Flicker Safe či Reader Mode znižujú únavu očí aj pri dlhých smenách.

LG 8MP Surgical Monitor

Ultra HD LCD IPS monitor určený chirurgom s uhlopriečkou 27 palcov a perfektne širokým uhlom pohľadu bol vyvinutý so zámerom vytvoriť to najlepšie pracovné prostredie pre drobné zákroky aj niekoľkohodinové operácie. Minimálny posun farieb, jas až 800 nitov a 99-percentné pokrytie farebného spektra sRGB so špeciálnou hĺbkou červeného spektra zaisťuje výbornú viditeľnosť všetkých rozličných typov tkanív aj ciev.

surgical-monitor_clinical-review-monitor_dxd_1

„Vstup do nového B2B sektoru zdravotníctva je pre nás veľmi odvážnym krokom. Ako líder v odvetví zobrazovacej techniky ale veríme, že vďaka precíznosti a kvalite našich produktov môžeme prispieť k práci vedcov a lekárov aj presnejšej diagnóze, účinnejšej liečbe a zdraviu pacientov,“ hovorí Andrea De Sousa z LG.

LG Digitalized X-Ray Detector pre rádiológiu

Spoločne s presnosťou sú prenosnosť, ľahkosť a odolnosť v súčasnosti hlavnými požiadavkami na zdravotnícke vybavenie. Vysoko kvalitné snímky zhotovené počas niekoľkých sekúnd pomocou 16-bitového procesoru s bodmi s veľkosťou až 127 mikrometrov pomôžu rádiológom určiť rýchlu a presnú diagnózu. Vďaka telu z horčíka a uhlíkových vlákien a odolnosti voči vode a prachu podľa IP41 je LG DXD vhodné aj do náročných podmienok.

RSNA, Radiological Society of North America, je spoločnosť viac ako 54 000 rádiológov, radiačných onkológov, lekárskych fyzikov a pridružených vedcov, ktorí sa starajú o zdravie pacientov zdieľanými znalosťami, výskumami aj technologickými inováciami. Nové zariadenia od spoločnosti LG budú prezentované na stretnutí RSNA 2. decembra 2016 v Chicagu. Monitory budú dostupné od januára 2017, röntgenové zariadenie potom v priebehu roka.

Zdroj: LG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo