LG monitory s 4K a 5K rozlíšením ponúkajú až 99% pokrytie farebného spektra P3 a IPS panel s perfektným zobrazením farieb.

Spoločnosť LG Electronics (LG) uvedie na trh dva monitory vytvorené špeciálne pre najnovšie modely notebookov značky Apple, MacBook a MacBook Pro. Monitory s 4K a 5K rozlíšením a perfektným zobrazením farieb sú ideálne pre rozšírenie pracovného priestoru nielen pre profesionálov, ale aj pri domácom využití.

27″ monitor LG UltraFine 5K

Nový 27″ model s rozlíšením 5120 x 2880, hustotou 218 ppi a 99% pokrytím farebného spektra P3 je optimalizovaný predovšetkým pre MacBook Pro s Thunderbolt 3 a operačným systémom macOS 10.12 a novším.

Ultrafine 5K displej s využitím pokročilej IPS technológie minimalizuje skreslenie a stratu farieb z akéhokoľvek uhla pohľadu.

„Používatelia Macov patria medzi tých najnáročnejších na trhu a splniť všetky ich očakávania nie je vždy úplne jednoduché. Vytvorili sme displeje s perfektným obrazom, ktoré uľahčia prácu nielen doma, v kancelárii ale aj vo fotografických, architektonických, či grafických štúdiách,“ opisuje Andrea de Sousa z pobočky LG.

lg-ultrafine-5k-monitorVďaka integrácii Thunderbolt 3 displej umožňuje prijímanie aj prenos 5K videí, audia i dát a simultánne notebook nabíjať pomocou jediného kábla.

Užívateľom ponúka aj 3 USB porty typu C, dotykové ovládanie jasu a hlasitosti zabudované priamo v macOS, kameru a mikrofón nielen pre využitie aplikácie FaceTime, reproduktory s funkciou Rich Bass a výškovo nastaviteľný stojan.

lg_ultrafine

21,5″ monitor LG UltraFine 4K

Hustota 219 ppi a rozlíšenie 4096 x 2304 robí z 21,5-palcového displeja LG ideálneho spoločníka nielen pre nový MacBook, ale aj MacBook Pro. Podobne ako väčší model ponúka aj táto novinka 99% pokrytie farebného spektra P3 a IPS panel s perfektným zobrazením farieb.

Displej je vybavený aj tromi USB portami typu C, reproduktorom Rich Bass Speaker a ergonomicky nastaviteľným stojanom. Oba modely sú k dispozícii v sieti predajní Apple.

Zdroj: LG

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo