europapier

Tri slová plne vystihujúce súťaž, ktorú spustila spoločnosť Europapier Slovensko pre svojich zákazníkov a partnerov, teda aj pre Vás, s názvom „Najkrajšie svadobné oznámenie 2014”. Hlavnou výhrou je kuchynská linka vrátane spotrebičov v hodnote 3 000€ od spoločnosti Oresi, ale v hre sú aj ďalšie atraktívne ceny.

láska, svadba, papier

Cieľom tohto krásneho romantického projektu je zozbierať svadobné oznámenia pre rok 2014, z ktorých odborná porota zložená aj zo zvučných mien na slovenskom trhu, vyberie to najoriginálnejšie, najkreatívnejšie, najštýlovejšie – skratka to „NAJKRAJŠIE svadobné oznámenie“Tak ako pri iných súťažiach aj v tomto prípade jedinou podmienkou je, aby bolo svadobné oznámenie vytlačené v roku 2014 na kreatívnych papieroch spoločnosti Europapier Slovensko.

Výhody zapojenia sa pre tlačiarov a ich prevádzku?
Na webovej stránke Europapier Slovensko je zverejnený zoznam partnerov zapojených do projektu (logo, kontakt – vystavené letáky na príjme objednávok). Každá tlačiareň si môže vytlačiť letáky „Najkrajšie svadobné oznámenie 2014” vo vlastnej réžii, v mutácii so svojim logom, a tak propagovať aj seba napr. prezentovanie zaujímavých produkčných riešení prostredníctvom tohto projektu odbornej ako aj širokej verejnosti.

Ako sa zapojiť do súťaže?
Podľa získaných informácii spoločnosť Europapier Slovensko oslovila svojich stálych odberateľov, ale pre tých čo neboli oslovení, resp. nevenovali pozornosť tomuto zaujímavému projektu uvádzam, že stále je možnosť zapojiť sa do tejto zaujímavej súťaže.

Odporúčam kontaktovať spoločnosť Europapier Slovensko a požiadať o doručenia tzv. partnerského promo INSTORE balíčku určeného na komunikovanie zapojenia sa do projektu a označenie Vašej prevádzky / priestorov – A1 plagát, A5 letáky s prihláškou, samolepka 20 x 20 cm na označenie prevádzky, samolepka 50 x 50 cm podlahová.

„Neváhajte, nastáva obdobie svadieb a možno práve Vaša tlačiareň zabezpečí mladomanželom novú zariadenú kuchyňu v hodnote 3 000 EUR!“

Pripravil: František Martančík
Zdroj: Europapier Slovensko

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo