Landa Nanographic Printing® Press S11 a S11P.

Spoločnosť Landa Digital Printing oznámila, že uvádza na trh ďalšiu generáciu svojej digitálnej tlačovej technológie B1, Landa Nanographic Printing® Press S11 a S11P.

Nové modely strojov ponúkajú produkčnú všestrannosť a dosahujú rýchlosť tlače až 11 200 hárkov za hodinu v simplexnom režime. Vyššia rýchlosť vedie k zlepšeniu ekonomiky pre zákazníkov, ktorí chcú zvýšiť produktivitu a zároveň skrátiť čas výroby zákazky.
Landa Nanographic Printing® Press S11 a S11P.
Landa Nanographic Printing® Press S11 a S11P.

Nové stroje Landa, komerčne dostupné na veľtrhu Drupa 2024 a využívajúce technológiu umelej inteligencie, ponúknu aj nový modul PrintAI, ktorý ešte viac zvyšuje kvalitu tlače. Zabezpečuje dokonalé prispôsobenie aj tým najnáročnejším skladacím kartónom a komerčným tlačovým aplikáciám vyžadujúcim mikrotext a ďalšie ochranné prvky značky.
Modul využíva nový kamerový systém, ktorý využíva viacero cieľov na každej stránke, aby sa zabezpečilo, že registrácia a kvalita obrazu zostane v rámci špecifikácií. PrintAI otvára dvere k ďalším príležitostiam na vytváranie zisku pre mnohé podniky.

Nové modely Landa S11 a S11P (perfector) je možné prispôsobiť presným požiadavkám každého zákazníka. To znamená, že každý nový stroj prichádza s výberom zo štyroch alebo siedmich farieb, možnosťou nepretržitej tlače, voliteľnou in-line lakovacou jednotkou a možnosťou zakúpiť si modul 11K, ktorý zvyšuje produktivitu na 11 200 hárkov/h. a/alebo modul PrintAI.

Oznámený bol aj nový tlačový stroj W11 s bielym atramentom špeciálne vytvorený pre flexibilné balenie, ktorý bude uvedený na trh na drupe, hoci na výstave nebude prítomný prevádzkový stroj.

Landa Digital Printing informuje, že v súčasnosti dokáže vyrobiť 100 strojov ročne a tvrdí, že v tomto čase má nainštalovaných 55 strojov v Severnej Amerike, Európe a Číne.
Zdroj: www.landanano.com

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo