KM_bizhub_c3110
Konica Minolta bizhub C3110

Spoločnosť pokračuje v inováciách segmentu zariadení A4 a uvádza na trh najmenšie farebné multifunkčné zariadenie vo svojom portfóliu. Nový bizhub C3110 rozširuje možnosti predchádzajúceho modelu C25 predovšetkým o funkcie spojené so správou a riadením obehu dokumentov. Rýchlosť tlače 31 strán za minútu zaradila prístroj medzi najrýchlejšie zariadenia Konica Minolta v oblasti formátu A4. So svojimi kompaktnými rozmermi je bizhub C3110 navrhnutý predovšetkým pre potreby malých a stredných pracovných skupín, domácich kancelárií či živnostníkov.

Konica Minolta bizhub C3110

Okrem tradičných funkcií, ako je tlač, skenovanie, kopírovanie či faxovanie ponúka bizhub C3110 taktiež služby digitalizácie, ukladania alebo zdieľania dokumentov. Funkcia inteligentného skenovania umožňuje odosielať elektronické dokumenty prostredníctvom e-mailu, uložiť na pevný disk, FTP server alebo USB pamäť. Zariadenie dosahuje rýchlosť tlače 31 strán za minútu, a to aj pri farebnej či obojstrannej tlači. Pripojenie na centrálnu správu Konica Minolta poskytuje zákazníkom technický servis a dodávky spotrebných materiálov.

Toto multifunkčné zariadenie je po energetickej stránke mimoriadne šetrné. Spotreba energie sa behom úsporného režimu pohybuje pod 2,5 W za hodinu. Najmä vďaka tomuto výsledku bolo nové zariadenie Konica Minolta ocenené významnými značkami ekologickej šetrnosti Blue Angel a Energy Star.

„Reagujeme na rastúce požiadavky zákazníkov, ktorí požadujú širšie spektrum funkcií, ale často sú pre nich limitujúce rozmery prístrojov. V novom modeli bizhub C3110 sa nám poradilo rozšíriť štandardné funkcie napríklad o digitalizačné služby alebo tlač čiarových kódov,“ povedala Renáta Juranová, produktový manažér Konica Minolta Slovakia, a dodala:

„Minulý rok sme sa sústredili na inováciu veľkých multifunkčných zariadení formátu A3. Tento rok kladieme dôraz aj na rozšírenie ponuky v oblasti A4. Ide už o šiesty prístroj, ktorý sme od začiatku minulého roku v tejto kategórii uviedli na trh.“

Zdroj: Konica Minolta

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo