Konica Minolta bizhub 165 je novým čiernobielym zariadením Konica Minolta, ktoré perfektné zvládne každodenné kancelárske úlohy. Tlačí, kopíruje a skenuje dokumenty do formátu A3. Multifunkcia vyniká svojou spoľahlivosťou a jednoduchým ovládaním, je preto ideálna pre kancelárie menších firiem. Zariadeniu nechýbajú ani ekologické funkcie, ktoré pomáhajú šetriť nielen životné prostredie ale aj prevádzkové náklady.

Kompaktné a spoľahlivé zariadenie bizhub 165 osloví najmä malé podniky, ktoré hľadajú priamočiare riešenia pre manažovanie svojich bežných kancelárskych úloh, akými je napríklad tlač faktúr, kopírovanie cenníkov alebo skenovanie dokumentov. S čiernobielou multifunkciou bizhub 165 sa pracuje veľmi jednoducho vďaka intuitívnemu dizajnu ovládacieho panela, podsvietenému LCD displeju a indikátoru chýb. Bez problémov si so zariadením poradia aj užívatelia, ktorí s ním ešte nikdy nepracovali.

Multifunkcia malých rozmerov tlačí 16 kópií za minútu. Šikovnosť zariadenia ocenia užívatelia, ktorí potrebujú skenovať občianske preukazy alebo iné identifikačné doklady vďaka funkcii ID copy. Tá zabezpečí úhľadné vytlačenie oboch strán dokladu na jednu A4. Veľkou výhodou popri všestrannej jednoduchosti užívania je aj vysoká kvalita tlače – zabudovaný toner Simitri HD totiž tlačí aj tie najtenšie znaky výnimočne ostro, číro a odolne voči rozmazaniu. To je veľkým benefitom najmä pre kancelárie, ktoré potrebujú tlačiť napríklad technické výkresy.

Flexibilitu v spracovaní tlačových úloh ponúka Konica Minolta bizhub 165 tým, že spracováva širokú paletu typov dokumentov na rozličné typy papiera. Dôležité dokumenty dokáže pri skenovaní aj archivovať vďaka funkcii TWAIN – hocikedy si tak užívatelia môžu dokument vytlačiť aj bez použitia PC. Konica Minolta bizhub 165 je ľahké a kompaktné zariadenie, ktoré efektívne šetrí prevádzkové náklady a energie. Pre túto pridanú hodnotu je mutlifunkcia hrdým nositeľom nálepky Energy Star. „Zariadenie bizhub 165 potrebuje krátky čas na zahriatie a spotrebováva málo energie, aj vďaka funkciám standby a sleep. Užívateľov zaujme aj stabilným a kvalitným spracovaním každodenných kancelárskych úloh,“ povedal Stefan Herrmann, Office Product Manager spoločnosti Konica Minolta.

Technické informácie:
Tlačiareň
Tlač: čiernobiela
Veľkosť médií: A3
Výstup: A3 – A5
Doba zahrievania: menej ako 29 sek.
Doba do zhotovenia prvej kópie: do 8 sek.
Rozlíšenie tlače: 300 x 600 dpi / 600 x 600 dpi
Hmotnosť médií: 64 až 157 g/m2
Kapacita zásobníka: štandard / 250 listov

Kopírovanie
Rozlíšenie: 600 x 600 dpi
Rýchlosť kopírovania: 16 kópií / min.
Zmena veľkosti (zoom): 50 – 200% (v krokoch po 1%)

Skenovanie
Rozlíšenie: 150 x 150 / 300 x 300 dpi / 600 x 600 dpi
Režimy skenovania: TWAIN a WIA skenovanie

Rozmery a hmotnosť zariadenia
Rozmery: š: 570 x h: 531 x v: 449 mm
Váha: cca. 23,6 kg

Zdroj TS: KONICA MINOLTA

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokNové objektívy od Nikonu
Nasledujúci článokRast vstupov poznačil produktivitu práce v celulózo-papierenskom odvetví