CENTRUM SERVIS, s.r.o. je obchodná firma pôsobiaca v oblasti sieťotlače a tampónovej tlače už viac ako dve desaťročia. To, že v roku 2012 oslávila svoje 20. výročie existencie na slovenskom tlačiarenskom trhu je dôkazom toho, že prístup, ktorý v nej zastáva je zameraný najmä na spokojnosť klientov vyznávajúcich kvalitu a individuálny prístup. Viac o spoločnosti nám povedala jej majiteľka a konateľka Miroslava Mosná.

CENTRUM SERVIS, s.r.o.

Okrem funkcie predajcu a služieb plní naša spoločnosť aj funkciu distribútora produktov špičkovej kvality od firmy Marabu GmbH & Co. KG, chémie KISSEL + WOLF GmbH, prvotriednej japonskej sieťoviny NBC a mnoho iných výrobcov produktov, ktoré sú základom kvality nami ponúkaných produktov a služieb.

Založenie našej spoločnosti je datované ku dňu 31. 12. 1992, pričom, ako u mnohých iných firiem bol jej vznik podmienený rozdelením Česko-Slovenskej federatívnej republiky. Rozdelením obchodného teritória na slovenský a český trh.

Naša firma CENTRUM SERVIS je charakteristická svojim zacielením na zákaznícku spokojnosť, ktorá pramení hlavne z predností, ako sú flexibilita dodávaných produktov a služieb, materiálu, expedícia a expresná donášková služba a v rámci Bratislavy aj rozvozná služba tovaru. V oblastiach, ktoré poskytujeme (sieťotlač, tampoprintová tlač a digitálna tlač) sú realizované komplexné riešenia a služby pre tlačiarov, pričom pre lepšie uchopenie a realizovanie potrieb zákazníka disponujeme technologickým pracoviskom, napínacím pracoviskom a ostatnou technológiou, ktorá je v tlačiarenskom priemysle nevyhnutná.

Oblasť služieb je realizovaná predovšetkým prostredníctvom nášho technického oddelenia, ktoré je pripravené spracovať takmer akékoľvek požiadavky zo strany klienta, testovanie materiálov, na ktoré sa bude tlačiť a taktiež pomôcť pri vyšpecifikovaní farieb a vymiešaní odtieňov.


Do základnej ponuky našich špeciálnych služieb patrí jednoznačne i organizácia školení a seminárov, ako i objednávka organizovaných individuálnych školení v oblasti sieťotlače a tampónovej tlače. V tejto oblasti preto poskytujeme vysokú mieru flexibility a otvorenosti, pričom komplexné poradenstvo týkajúce sa zákazníckych otázok je pre nás samozrejmé. Unikátom je služba, o ktorú sme rozšírili svoje portfólio výroby v polovici roku 2013, a to je výroba filmov pre osvit šablón. Vykonávame ju priamo u nás na vysokokvalitnom stroji Roland.

Keďže firma je zameraná hlavne na oblasť sieťotlače a tampónovej tlače, portfólio našich produktov tvoria najmä farby určené na tieto druhy tlače. Okrem nich však ponúkame i široké spektrum textilných a špeciálnych farieb, rôzne druhy chémie, lepidiel, textilné farby a sieťoviny. Samostatnou kapitolou sú technologické nastavenia a riešenia strojového vybavenia tlačiarenskej výroby. Aj napriek vysokej miere konkurencie veríme, že naše produkty a služby napĺňajú svoje poslanie najmä parametrom kvality a prijateľnej ceny. Dokonalá spokojnosť a skúsenosti našich klientov sú naším hnacím motorom, ktorý nás posúva stále dopredu.

Záverom
Je potrebné povedať, že firma Centrum Servis, s.r.o. má vo svojom portfóliu zaujímavé produkty a služby o ktorých určite budeme do budúcna informovať (poznámka redakcie).

Pripravil: František Martančík

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo