Koenig & Bauer Kammann - KAMMANN K15 Q-SE.

Na K2022 v Düsseldorfe ⎼ najväčšom svetovom veľtrhu pre plastikársky a gumárenský priemysel ⎼ predstaví Koenig & Bauer návštevníkom a svojím zákazníkov riešenia šité na mieru a orientované na budúcnosť. Výrobca tlačových strojov tak podčiarkuje svoju úlohu technologického lídra vo veľmi odlišných oblastiach tlačového trhu. 

Nové technológie tlače na sklenené, plastové, kovové a flexibilné obaly

Na stánku s rozlohou 130 m² v hale 4 (B07) budú dcérske spoločnosti Koenig & Bauer Kammann a Koenig & Bauer Flexotecnica spoločne prezentovať svoj široký sortiment produktov pre tlač na flexibilné obaly a taktiež na duté predmety zo skla, kovu a plastu. Denne budú pre návštevníkov pripravené živé prezentácie stroja KAMMANN K15 Q-SE s novou vysokorýchlostnou atramentovou tlačovou jednotkou.

Udržateľné a inteligentné riešenia vo flexotlači

Predajný a servisný tím predstaví na stánku flexotlačové stroje s centrálnym cylindrom Evo XC, XD a XG a vysvetlí inteligentné riešenia na zníženie odpadu, spotreby energie a prípravných časov. Stroje radu Evo sú vhodné pre všetky typy flexibilných obalových substrátov, taktiež na recyklované alebo kompostovateľné materiály.

Návštevníci veľtrhu sa na mieste tiež dozvedia, ako môžu optimálne využívať všetky digitálne nástroje a softvérové ​​moduly na zvýšenie produktivity a efektivity svojej flexotlačovej produkcie. S ohľadom na udržateľnosť budú na stánku prezentované riešenia, ktoré boli vyvinuté pre udržateľné obaly, ako sú tlačové farby na vodnej báze alebo LED UV a tiež hybridné riešenie kombinovaných radov CI (centrálny cylinder) s nadväzujúcou flexotlačovou alebo hĺbkotlačovou jednotkou pre laky a nátery.

Nové technológia potlače skla, plastu a kovu

Koenig & Bauer a jej dcérska spoločnosť Kammann na veľtrhu predstavia svoje široké spektrum aplikácií v oblasti sieťotlače, digitálnej tlače, horúcej razby a hybridných aplikácií na plastové predmety. Na vystavenom stroji KAMMANN K15 Q-SE si návštevníci po prvýkrát môžu vyskúšať novú vysokorýchlostnú inkjetovú tlačovú jednotku určenú na potlač valcových a kužeľových predmetov zo skla, plastu a kovu v najvyšších výstupných objemoch.

Svojím výkonom táto svetová novinka završuje súčasné portfólio atramentových tlačových jednotiek. Skladajú sa zo štandardnej tlačovej jednotky, paralelnej tlačovej jednotky na realizáciu farebnej tlače a aplikácií s „Digital Printed Relief“ v jednej tlačovej stanici a tandemovej atramentovej tlačovej jednotky pre vysoký výkon pri dekorovaní valcových predmetov.

S rôznymi dizajnmi mobilnej stanice pre horúcu razbu KAMMANN K29 S prezentuje Koenig & Bauer Kammann prvýkrát verejne svoje aplikačné rozšírenie v oblasti horúcej razby. Novinkou je mobilná horúca razba pre realizáciu razby (transfer fólie) na valcové a kužeľové predmety.

Početné videosekvencie poskytnú návštevníkom komplexný prehľad o rôznych detailoch vybavenia a funkčných vlastnostiach rôznych produktových radov Kammann. K dispozícii budú pre návštevníkov vzorky tlače s neobvyklým dizajnom, ktoré dávajú predstavu o možnostiach, ktoré stroje ponúkajú.

Zdroj: Koenig & Bauer Kammann

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo