Stroje KBA RotaJET so šírkami dráhy od 77 do 225 cm sa vyznačujú vysokou flexibilitou, produktivitou a kvalitou vytlačenej produkcie.

Tlačový stroj KBA RotaJET L, prvý krát produkčne predvedený na veľtrhu DRUPA 2016 a nedávno objednaný vo verzii RotaJET 130 fínskym knižným producentom Bookwell Digital GmbH, bude stredom prezentácie KBA-Digital & Web Solutions na Hunkeler Innvoationsdays 2017 v dňoch 20. – 23. februára v švajčiarskom Lucerne.

KBA RotaJET konštrukčného radu L a VL stredom pozornosti

Odborníci z KBA budú na stánku 24/25 informovať o technike a možných oblastiach nasadenia tohto High-Volume-Inkjet rolového stroja. RotaJET L-Serie je so šírkami dráhy od 77 cm do 138 cm k dispozícii v prevedení 1/1(čierna) alebo 4/4 CMYK. Stroj môže byť veľmi flexibilne vybavený podľa špecifikácie zákazníka a v prípade neskoršej požiadavky môže byť rozšírený v šírke dráhy, aj vo farebnosti.

KBA RotaJET L
Modulárne konštruovaný RotaJET L je doplnený konštrukčným radom RotaJET VL pre šírky dráhy až do 225 cm. KBA si tak pri svojich digitálnych tlačových strojoch RotaJET napísala na svoju štandardu maximálnu flexibilitu, excelentnú kvalitu tlače a najvyššiu produktivitu.

KBA_RotaJET-L
Vo Würzburgu sa momentálne stavia najširší rolový inkjetový (atramentový) stroj pre knižnú, dekoračnú, publikačnú, obalovú a reklamnú tlač na svete. Pri tom výrobca tlačových strojov KBA profituje z desaťročného rozvíjaného know-how zameraného na vedenie dráhy potláčaných materiálov.

Spojenie presného strojárenstva a moderných technológií inkjetových hláv umožňuje vynikajúce tlačové výsledky i na komplexných substrátoch, ako predviedla návštevníkom spoločnosť KBA-Digital & Web na poslednom veľtrhu drupa 2016.

Zdroj: KBA

 

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo