Color Copy je poprednou značkou využívanou na digitálnu tlač farebných aplikácií.

Mondi spúšťa novú reklamnú kampaň s možnosťou vyhrať tú najlepšiu cenu v podobe zájazdu do Kennedyho vesmírneho strediska na Floride.

Mondi, medzinárodná spoločnosť vyrábajúca obaly a papier, ohlasuje spustenie novej reklamnej kampane papierov Color Copy pod názvom “Doing a great job” pre svojich koncových užívateľov. Kampaň sa uskutoční od 15. októbra do 30. novembra 2017.

Vy odvádzate skvelú prácu – „Doing a great job“

Počas tohto obdobia majú všetky balíky papierov Color Copy v Európe na prednej strane reklamnú nálepku.

Odlepte nálepku a prezraďte pomocou nej, že „Vy odvádzate skvelú prácu“. Jednoducho napíšte meno niekoho (alebo niečoho), o kom si myslíte, že odvádza skvelú prácu a nalepte ju na túto osobu alebo vec a fotografiu odošlite na facebookovú stránku papierov Color Copy (www.facebook.com/ColorCopyPaper) a povedzte nám, v čom si myslíte, že robia skvelú prácu.

Mondi ColoCopy - "Doing a great job"

Účastníci kampane môžu získať výnimočnú cenu – výlet pre dve osoby do Kennedyho vesmírneho strediska na Floride. Spomedzi všetkých prispievateľov budú každý týždeň vyžrebované aj ceny v podobe ďalekohľadu značky Bresser alebo originálnej rakety Saturn od firmy LEGO.

Mondi ColoCopy - "Doing a great job"

“Táto kampaň sa sústreďuje na ľudí, ktorí používajú papiere Color Copy. Je to príležitosť verejne oceniť niekoho – alebo niečo – koho/ čo si vážite,” vysvetľuje Johannes Klumpp, marketingový a obchodný riaditeľ divízie Mondi Uncoated Fine Paper, Europe and International. “Náš zákazník by mal s papiermi Color Copy mať istotu, že je to produkt, na ktorý sa môžu spoľahnúť a vďaka ktorému vždy odvedú skvelú prácu,” dodáva Klumpp.

O Color Copy

Color Copy je poprednou značkou využívanou na farebné aplikácie, ktorá je CO2-neutrálna. Je špeciálne vyvinutá tak, aby spĺňala potreby digitálnej tlače a garantuje realistické, brilantné farebné kópie a vždy vynikajúce výsledky tlače.

Papiere Color Copy sú na dotyk hladké a elegantné a ich jemný biely odtieň poskytuje precíznu reprodukciu farieb, ktorá zdôrazňuje váš imidž. Značka má navyše výnimočný environmentálny profil a okrem toho, že má certifikáciu FSC®, EU Ecolabel a ISO 9706, jej papiere sú CO2-neutrálne. Papiere Color Copy sú súčasťou Mondi radu Green Range sortimentu výrobkov vyrábaných trvalo udržateľným spôsobom.

www.colorcopy.com

Zdroj: Mondi

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo