Hannover bude od 8. do 10. apríla 2014 dejiskom prvého ročníka špecializovaného veľtrhu pre záujemcov o priemyselnú tlač InPrint . Viac ako 100 vystavovateľov, medzi nimi, Antalis, Canon, Paperlinx, Durst, Xerox, Epson, FujiFilm, AGFA, Marabu, Mimaki, Neschen, Ricoh, SignTronic, Toshiba, alebo Zünd sa chystá predstaviť svoje riešenia pre potlač kovov, plastov, fólií, textilu, skla, keramiky a dreva.

Hlavný dôraz bude kladený na využitie technológii pre automobilový priemysel, domáce spotrebiče, elektroniku, balenie, odevy ale tiež na menej obvyklú oblasť, ako sú stavebné materiály. Účastníci budú môcť vidieť najnovšie zariadenia a postupy sitotlače, digitálnej tlače a 3D tlače.


Usporiadatelia akcie vychádzajú v ústrety rastúcemu záujmu o nové zariadenia a technologické postupy, ktoré sú vyvolané vývojom na trhu. Jeho súčasná veľkosť sa odhaduje na 100 miliárd USD s očakávaným rastom 20% do roku 2022. Za jeden z hlavných impulzov rastu je považovaná individualizácia. Tej sa dá v mnohých prípadoch relatívne ľahko dosiahnuť už len napríklad potlačou masovo vyrábaných výrobkov.

Zdroj:NET

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo