Spoločnosť HP predstavila nové produkty v oblasti zobrazovania a tlače. Medzi ne patria služby a riešenia s vylepšenými nástrojmi produktivity, nové bezpečnostné riešenia a ponuky v oblasti mobility. Tie umožnia podnikom všetkých veľkostí fungovať v oblasti zachytávania, pripojenia a komunikovania dokumentov bezpečnejšie a efektívnejšie.

Medzi novo predstavené produkty patria:

• Štyri nové tlačiarne HP LaserJet a HP Scanjet. Tieto produkty poskytujú malým a stredným podnikom (SMB) a firemným zákazníkom dokumenty v profesionálnej kvalite, vysokú rýchlosť tlače a možnosť rozšíriť pôsobnosť aj mimo svojej kancelárie.

• Desať nových a vylepšených riešení pre riadenie pracovných postupov, aplikácií a ponúk v oblasti bezpečnosti na zvýšenie efektívnosti, zlepšenie obchodných procesov a pomoc pri kontrolovaní a zabezpečovaní procesov riadenia informácií.

Zlepšenie flexibility s novými produktmi v oblasti tlače a skenovania

Tlačiareň HP LaserJet Pro 400 M401 je prvou laserovou mono-funkčnou tlačiarňou HP s pripojením na internet a tlačiareň HP LaserJet Pro 400 MFP M425 je prvým mono-laserovým multifunkčným zariadením s pripojením na internet. Obe tlačiarne sa vyznačujú pokročilými funkciami prepojiteľnosti, ktoré spĺňajú zvyšujúce sa nároky rýchleho prostredia SMB, vrátane technológií HP ePrint a HP Wireless Direct. Tie umožňujú zamestnancom, aby zostali jednoduchšie pripojení a produktívni aj mimo svojej kancelárie.(1) Okrem toho, dotykový ovládací panel s uhlopriečkou 8,89 cm umožňuje používateľom riadiť funkcie tlače a získať prístup k firemným aplikáciám priamo zo zariadenia.

 

Farebná tlačiareň HP LaserJet Enterprise 500 color MFP M575 a čierno-biela tlačiareň HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525 obsahujú väčšiu plnofarebnú dotykovú obrazovku s uhlopriečkou 20,32 cm s rýchlymi nastaveniami HP Quick Sets umožňujúcimi spustenie pracovných postupov na jeden dotyk.

Rýchle nastavenia HP Quick Sets obsahujú možnosti odoslania dokumentu priamo z ovládacieho panelu a umožňujú používateľom náhľad, úpravu a priblíženie skenov na dosiahnutie presných výsledkov.

Firemný softvér HP FutureSmart 2 firmware poskytuje podnikom možnosť zjednodušiť aktualizovanie softvérov a centrálne riadiť úlohy na všetkých zariadeniach s aplikáciou HP Web Jetadmin. Ako pri tlačiarni HP LaserJet Pro 400 M401, tak aj s tlačiarňou HP LaserJet Pro 400 MFP M425, môžu teraz používatelia tlačiť prakticky odkiaľkoľvek s technológiami HP ePrint a Apple AirPrintTM  a znížiť pritom spotrebu energie s technológiou HP Auto-On/Auto-Off. Tá automaticky vypne tlačiareň, keď sa nepoužíva.

Tlačiarne HP sú prispôsobené na fungovanie s originálnym spotrebným materiálom HP. Vďaka jemne vyladenému tlačovému systému poskytujú kvalitné textové a farebné dokumenty. Originálny spotrebný materiál HP je prispôsobený na optimálny výkon s minimálnym dosahom na životné prostredie. Ponúka vysokú spoľahlivosť, čím sa znižuje potreba opätovnej tlače, pričom množstvo náplní je vyrobených z recyklovaného plastu.

HP Scanjet Enterprise 7000 s2 – má kompaktný dizajn stolovej tlačiarne s technológiami HP Precision Feed a HP AccuPage. Vďaka technológii HP Precision Feed získajú používatelia jednoduché a spoľahlivé skenovanie širokej škály typov, hrúbok a veľkostí papiera. Technológia HP AccuPage umožní bez starostí docieliť konzistentné obrázky vysokej kvality. Automatické orezanie a orientácia zabezpečuje ich presné skenovanie. Funkcia skenovania s uložením „Scan to Sharepoint” a skenovania so zaslaním na cloud „Scan to Cloud” rozširuje navyše jej možnosti nad rámec bežného skenera.

Väčšia bezpečnosť s riešeniami HP

Bezpečnosť tlače je jednoduchšia s HP Imaging and Printing Security Centre, ktoré je prvé svojho druhu v oblasti riadenia bezpečnosti  a ktoré poskytuje bezpečnosť podľa stanovených politík pre tlačové zariadenia HP. Teraz obsahuje aj širšiu podporu HP pre firemné zariadenia, vylepšené zobrazenie rizík pri zariadeniach, zlepšenú použiteľnosť a okamžité zabezpečenie zariadenia v momente jeho pridania do siete prostredníctvom funkcie HP Instant-On Security. Riešenie je momentálne dostupné pri zakúpení cez firemné riešenia HP Managed Enterprise Solutions a špecialistov na partnerské riešenia pre dokumenty HP Partner Document Solutions Specialists.

Okrem toho riešenia na kontrolu prístupu k tlači HP Access Control Printing Solutions obsahujú nové pridané funkcie vrátane bezserverovej „pull“ tlači, ktorá znižuje náklady; dvoj-stupňovej autorizácie, ktorá pridáva dodatočnú úroveň bezpečnosti a schopnosti zasielania výtlačkov cez e-mail, čo zvyšuje produktivitu. Teraz je ešte jednoduchšie zakúpiť si riešenia HP Access Control Printing Solutions prostredníctvom balíčkov Express alebo Professional alebo modulárne, ktoré ponúkajú bezpečnú autorizáciu tlače, zobrazenie úloh a „pull“ tlač s cieľom poskytnúť bezpečný prístup k tlačovým zariadeniam a informáciám.

Zdroj TS: HP

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo