Rozširovaním služby Instant Ink reaguje spoločnosť HP na potrebu zákazníkov mať k dispozícii chytré, produktívne a udržateľné tlačové riešenie.

Spoločnosť HP Inc. informovala o globálnej expanzii svojej rýchlo rastúcej predplatenej služby Instant Ink, ktorá bude dostupná na 35 trhoch vrátane Slovenska. Služba je dostupná pre atramentové a laserové tlačiarne.

Instant Ink za mesačné predplatné ponúka monitorovanie stavu atramentu a toneru v tlačiarni a doručenie novej náplne.

Zjednodušene povedané, HP si účtuje mesačný poplatok, ktorý majiteľovi tlačiarne garantuje nový toner alebo atrament presne v čase, keď sa mu začne míňať.

Ceny predplatného začínajú od 0,99 eur za mesiac a umožňujú usporiť až 70 % nákladov na originálny atrament HP špičkovej kvality. Pri tonerových kazetách začínajú ponuky na sume 1,99 eur za mesiac a umožňujú ušetriť až 50 % nákladov na originálny toner HP.

Používatelia si môžu predplatné kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť – bez nutnosti vypovedať zmluvu, hradiť ročný poplatok alebo dodržať zmluvný záväzok – a môžu tiež nevyužité stránky prenášať z jedného mesiaca na druhý.

Vyberte plán tlače podľa toho či tlačíte málo alebo veľa, pre každého je tu možnosť.

HP Inc. Instant Ink
HP Inc. Instant Ink

Akonáhle sa zaregistrujete, dostanete uvítaciu sadu doručenú k Vašim dverám. Atramentová alebo tonerová kazeta, ktorú dostanete, je špeciálna a funguje iba s HP Instant Ink. Vaša ďalšia dodávka atramentu alebo tonera bude odoslaná iba v prípade, že hladina atramentu alebo tonera bude nízka, nie mesačne.

Vaša tlačiareň sama pošle správu a ďalšia sada kaziet Vám bude automaticky odoslaná. Spolu s novými kazetami Vam príde aj podklad k predplatenej recyklácii starých kaziet. Vašu spotrebu môžete sledovať v aplikácii HP Smart. Ak neviete, koľko vytlačíte, nemusíte sa obávať – plán možno kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť bez ďalších nákladov. Riadiaci panel v aplikácii HP Smart vám pomôže sledovať počet stránok, ktoré ste za mesiac vytlačili.

Táto služba má mesačný poplatok založený na počte strán, ktoré vytlačíte, nie na množstve použitého atramentu. Takže nech už vytlačíte niekoľko riadkov textu alebo farebné fotografie, cena bude rovnaká. Jedinou podmienkou je bezdrôtová tlač, pri ktorej dokáže HP spočítať koľko stránok užívateľ vytlačil a podľa toho mu prispôsobiť dodanie náhradného spotrebného materiálu.

Služba Instant Ink
Služba Instant Ink

Služba Instant Ink poskytne používateľom pohodlie a umožňuje im tiež jednoducho podporiť udržateľný životný štýl. Každá dodávka od spoločnosti HP v sebe automaticky zahŕňa predplatenú recykláciu, takže použitú atramentovú alebo tonerovú kazetu môžete bezplatne odoslať späť na recykláciu a na opätovné použitie.

Ceny a dostupnosť

Atramentové plány

  • 15 stránok mesačne – 0,99 eur
  • 50 stránok mesačne – 2,99 eur
  • 100 stránok mesačne – 4,99 eur
  • 300 stránok mesačne – 11,99 eur
  • 700 stránok mesačne – 24,99 eur 

Tonerové plány

  • 50 stránok mesačne – 1,99 eur
  • 100 stránok mesačne – 3,99 eur
  • 400 stránok mesačne – 13,99 eur
  • 800 stránok mesačne – 19,99 eur
  • 1500 stránok mesačne – 25,99 eur

Viac informácií o službe nájdete TU.
Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo