Nová tlačiareň HP Sprocket, vracia svojim užívateľom potešenie z tlačených fotografií.

Spoločnosť HP predstavuje novú tlačiareň HP Sprocket, ktorá vracia svojim užívateľom potešenie z tlačených fotografií. Fototlačiareň HP Sprocket Photo Printer je prenosná a vojde sa akurát do vrecka.

HP Sprocket

Zachytenie skvelých zážitkov už nemusí byť uchovávané len v online forme, vrecková tlačiareň HP Sprocket umožňuje tlačiť fotografie. Stačí použiť fotoaparát na svojom smartfóne alebo tablete a pomocou Bluetooth vytlačíte fotku z vreckovej tlačiarne doslova kdekoľvek a kedykoľvek.

HP SprocketTlačiareň pre tlač používa tepelnú technológiu tlače Zero Ink (Zink) Technology a HP ZINK lesklý papier o rozmere 5 x 7,6 cm, ktorý má úpravu proti rozmazaniu, roztrhnutiu a je vodeodolný. Navyše tento papier je na zadnej strane opatrený lepiacou vrstvou, čo umožňuje fotografie nalepovať na rôzne povrchy ako samolepky.

Tlačiareň podporuje súbory typu: .jpeg, .tiff (len iOS), .gif, .bmp a .png. Pri odoslaní nepodporovaného typu súboru sa tlačová úloha nevytlačí. Rozlíšenie tlače je 313 x 400 bodov na palec (dpi).

Inštalácia mobilnej aplikácie

Prenosná tlačiareň funguje virtuálne kdekoľvek. Aby ste fototlačiareň HP Sprocket mohli používať, je potrebné stiahnuť bezplatnú doplnkovú aplikáciu HP Sprocket Photo Printer z obchodu App Store® alebo Google Play™. Aplikácia Sprocket podporuje zariadenia Android™ so systémom OS v4.4 a novším a zariadenia iPhone® so systémom iOS 8 a novším.

HP Sprocket
Pomocou aplikácie HP Sprocket môžete navyše upraviť vzhľad fotografie pomocou filtrov, rámčekov, textov, emotikonov a okamžite zdieľať.

HP SprocketAko využiť nový HP Sprocket?

Poznáte to, ste vonku s rodinou alebo známymi a len tak sa spontánne odfotíte a vznikne z toho vydarená fotka. Čo takto si ju na mieste rovno vytlačiť a všetkým rozdať?

Tlačte fotky kedykoľvek a kdekoľvek. Na párty s kamarátmi – zábava s kamarátmi je častokrát spojená s fotením selfie a iných bláznivých situácii. So Sprocketom momentku okamžite vytlačíte a priatelia, si z oslavy okrem zážitkov môžu odniesť aj peknú spomienku.

Dostupnosť

Sprocket je dostupný v bielej farbe so zlatými doplnkami a v čiernej verzii so striebornými doplnkami. Balenie obsahuje tlačiareň a balíček 10 kusov foto papiera HP ZINK za 129 eur. Balík 20 kusov papiera je dostupný od 13 eur.

Obr.: Balenie samolepiaceho fotopapiera HP ZINK

Viac informácií nájdete na www.hp.sk/sprocket

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo