Tlačiareň HP Deskjet GT umožní kvalitnú tlač pri nízkych nákladoch na stranu.

Spoločnosť HP Inc. predstavila novú tlačiareň HP Deskjet GT 5820 All-in-One, ktorá poteší najmä užívateľov domácej veľkoobjemovej tlače na atramentových bezdrôtových tlačiarňach. Nová tlačiareň HP Deskjet GT umožní vysokokvalitnú tlač pri extrémne nízkych nákladoch na stranu.

HP Deskjet GT 5820

Tlačiarne HP DeskJet GT dokážu so sadou troch farebných fľaštičiek atramentu HP vytlačiť až 8 000 strán alebo 5 000 strán s jednou fľaškou s čiernym atramentom. Pri cene 7,9 eura za jednu fľaštičku môžu používatelia tlačiť jednu čiernobielu stranu už od 0,16 centa a farebnú od 0,45 centa. Originálne atramenty od HP sú špeciálne vytvorené tak, aby bol tlačený text čo najostrejší a grafika a fotografie čo najjasnejšia. Zároveň sú odolné voči vode alebo vyblednutiu, umožňujú tiež kvalitnú bezokrajovú tlač.

HP DeskJet GT
Plnenie atramentu je veľmi jednoduché a nie je nutné sa obávať zbytočného znečistenia či preliatia farieb vďaka inovatívnemu systému od HP. Fľaštičku možno jednoducho zastrčiť do nádržky na farbu a preliať obsah bez zbytočného stláčania. Nádržky sú navyše priehľadné, takže možno veľmi ľahko sledovať množstvo zostávajúceho atramentu.

HP DeskJet GT
Pracovné prostredie dnes musí byť dobre prepojiteľné a bezdrôtové. K novej tlačiarni HP Deskjet GT 5820 All-in-One sa užívateľ ľahko pripojí na diaľku aj zo smartfónu alebo tabletu. Tlačiareň je možné nastaviť a pripraviť na tlač iba s pomocou mobilného zariadenia. Dokonca aj bez internetového pripojenia umožňuje funkcia Wi-Fi direct užívateľom pripojiť ich tlačiareň k mobilnému zariadeniu napriamo.

Okrem toho s aplikáciou HP All-in-One Printer Remote môžu užívatelia zo svojich mobilných zariadení bleskovo posielať naskenované dokumenty rovno do emailu alebo na cloudové úložisko. Nie je problém ani tlačiť zo širokej palety zariadení, vrátane iPhone® a iPad® pomocou technológie AirPrint ™, alebo inteligentných telefónov a tabletov, bežiacich na operačných systémoch Android ™, Windows® 8, Windows® 10 a Google ™ Chrome ™.

Domáci používatelia, ktorí potrebujú tlačiť vo veľkých objemoch, sa zameriavajú najmä na úspornosť tlače. Neustále tak pátrajú po inováciách, ktoré by im umožnili ešte viac znížiť nevyhnutné náklady, a zároveň minimalizovať problémy pri práci,“ hovorí Robert Šárik, produktový manažér pre atramentové tlačiarne HP Inc. pre Českú a Slovenskú republiku a dodáva: Nový rad tlačiarní HP Deskjet GT zaručuje spoľahlivú tlač vo vysokej kvalite, cenovú dostupnosť, jednoduché plnenie atramentu a úspešne eliminuje ťažkosti s bezdrôtovým pripojením.”

Viac informácií o novom rade tlačiarní HP Deskjet GT 5820/10 All-in-One nájdete tu.

Cena a dostupnosť
Cena tlačiarne HP Deskjet GT 5820 All-in-One začína na 177 eurách a v predaji je od februára 2017.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo