OfficeJet Pro 7740 umožňuje obojstrannú tlač materiálov bez okrajov

Aj v podnikaní záleží na prvom dojme. Mnohé spoločnosti využívajú pre prvý kontakt so zákazníkmi a partnermi tlačové materiály či už brožúry, letáky alebo plagáty. Spoločnosť HP preto neustále vylepšuje svoje tlačiarne a tlačové technológie tak, aby čo najlepšie spĺňali požiadavky malých a stredných podnikov, ktoré potrebujú cenovo dostupné all-in-one riešenia pre tlač v rôznych veľkostiach.

Tlačiareň HP OfficeJet Pro 7740 ponúka all-in-one riešenia a vysoko kvalitnú tlač za nižšie náklady na tlač jednej strany.

OfficeJet Pro umožňuje obojstrannú tlač materiálov bez okrajov v širokom formáte 11 x 17″ vďaka veľkému zásobníku papieru a vysoko kvalitným kazetám. Zároveň ide o funkčný kancelársky prístroj, ktorý umožňuje jednopriechodové obojstranné skenovanie, kopírovanie a faxovanie s 35 stránkovým automatickým podávačom (ADF) pre rôzne formáty papieru.

officejet-pro-7740_3
officejet-pro-7740_2

Veľká časť práce dnes prebieha na mobilných a dotykových zariadeniach. Pre čo najvyššiu produktivitu je možné s nimi tlačiareň bezdrôtovo prepojiť a tlačiť tak zo smartphonov, tabletov aj počítačov.

officejet-pro-7740_5

Používatelia môžu tlačiť zo zariadení iPhon® a iPad® pomocou technológie AirPrint®, rovnako ako aj zo zariadení s operačným systémom  AndroidTM, Windows® 8/10 alebo Google ChromeTM spravidla bez potreby dodatočného nastavenia alebo inštalácie aplikácií.  Toto riešenie je preto skvelé najmä  pre hostí alebo návštevníkov, ktorí potrebujú využiť vašu tlačiareň.

officejet-pro-7740_6
V neposlednom rade OfficeJet Pro 7740 poskytuje HP JetAdvantage Private Print, cloudovú službu, ktorá umožňuje uchovávať citlivé dokumenty vo fronte a tlačiť iba v prípade fyzickej autentifikácie používateľa priamo pri tlačiarni. Vďaka tomu sú dôverné dokumenty chránené pred tým, aby sa dostali do nesprávnych rúk kolegov, ktorí používajú rovnakú tlačiareň  a môžu náhodne zobrať aj cudzí výtlačok.

Pre viac informácií navštívte hp.com/go/bigimpressions.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo