Nové laptopy HP ENVY x360 a HP ENVY prinášajú výnimočný výkon a umožňujú tak ich užívateľom zmeniť spôsob, akým pracujú.

HP Inc. zúročila  75 rokov skúseností s inováciami pre filmovú tvorbu a predstavila na filmovom festivale v Cannes nové zariadenia, ktoré menia doterajšie spôsoby plánovania, produkcie a spolupráce. Nové prémiové portfólio laptopov HP ENVY x360 a HP ENVY nadväzuje na oceňované pracovné stanice a displeje, využívané mnohými filmovými štúdiami. Nové produkty ponúknu výkon, dizajn a inovácie, ktoré umožnia dnešným digitálnym tvorcom inšpirovať celý svet ako nikdy predtým.

Prémiové rady počítačov HP ENVY

HP chce aj naďalej stáť v popredí technologických zmien. Preto je zariadenie HP ENVY po všetkých stránkach navrhnuté spôsobom, ktorý posúva hranice tvorivosti. Odvážna konštrukcia a najmodernejší dizajn ulahodí najmä generácii, ktorá chce technológie využívať ako umelecké plátno a prostriedok pre sebarealizáciu. Nové laptopy HP ENVY x360 a HP ENVY prinášajú výnimočný výkon a umožňujú tak ich užívateľom zmeniť spôsob, akým pracujú, tvoria a hrajú sa – bez kompromisov v štýle a funkčnosti.

„Na filmovom festivale v Cannes sa stretávajú najväčší filmoví tvorcovia a umelci, aby opäť predviedli svoje jedinečné formy vyjadrenia. Naše nové, štýlové prémiové produkty boli navrhnuté tak, aby prebúdzali kreativitu v každom z nás,” hovorí Ron Coughlin, prezident  HP Inc. pre osobné systémy. „Prémiové rady počítačov HP ENVY, ktoré sme dnes uvedli, stimulujú predstavivosť a umožňujú ľuďom kdekoľvek na svete tvoriť a meniť svet okolo nás.”

HP ENVY 13

Laptop HP ENVY 13 mení pohľad na výkon a produktivitu na cestách, zatiaľ čo HP ENVY 17 umožňuje prenášať výkon stolového počítača kamkoľvek, kde vás len môže zasiahnuť záblesk inšpirácie.

  • Dizajn ako stvorený pre červený koberec: Odolné kovové telo, ktoré je dostupné v striebornej (Natural Silver) a zlatej farbe (Silk Gold), spolu s elegantným hranatým podporným pántom umožňujú lepšiu cirkuláciu vzduchu aj pohodlnejšie písanie na klávesnici.
  • Kreativita bez hraníc: Zariadenie disponuje UHD displejom s viac než 8 miliónmi pixelov, štyrmi reproduktormi so samostatnými zosilovačmi a HD WDR kamerou so širokými pozorovacími uhlami, vďaka ktorým sa stierajú hranice medzi tvorivosťou a zábavou.
  • Zabezpečený obsah: Voliteľný HP Secure Pad so zabudovanou čítačkou odtlačkov prstov a Windows Hello prinášajú užívateľsky pohodlné formy zabezpečania a istotu, že budú výtvory vašej fantázie pod lepšou ochranou.
  • Výkon, ktorý zvádne viac: HP ENVY umožní pohodlný multitasking vďaka najnovším procesorom Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5 a Intel® Core™ i7. Voliteľná dedikovaná grafika od spoločnosti NVIDIA® potom pridáva skvelé rozlišenie, reakčný čas i farby pre foto a videoeditory. 

HP ENVY
HP ENVY

HP ENVY x360

Konvertibilné zariadenie HP ENVY x360 s uhlopriečkou 15,6 palca umožňuje pracovať v rozhraní laptopu alebo tabletu.

  • Konvertibilný design v elegantnom šate: Displej s minimálnymi okrajmi, telo z jedného kusu hliníka a ladné a pevné pánty s hladkým chodom ponúkajú kvalitu a odolnosť v akomkoľvek móde i v akejkoľvek farbe – modely s procesormi Intel sú dostupné v striebornej (Natural Silver) a modely s procesormi AMD v uhľovo čiernej farbe (Dark Ash Silver).
  • Displej plne pripravený pre prácu s digitálnym perom alebo pre streamovanie videí: Certifikácia Windows Ink1 s vysoko presným stylusom N-tig umožní každému užívateľovi zapisovať poznámky a upravovať dokumenty rovnako jednoducho ako perom na papier. Voliteľný UHD IPS variant displeja ponúkne viac než 8 miliónov pixelov pre sledovanie videí alebo detailné úpravy fotiek.
  • Posúvajte hranice produktivity: HP v tomto zariadení ponúka osvedčený výkon a bohatý výber vybavenia. Užívatelia tak môžu pracovať na širokom spektre úloh a s množstvom aplikácií naraz vďaka najnovším procesorom Intel® Core™ i5 a Intel® Core™ i7 a AMD A9 a A12 a až 16GB DDR pamäťou.

HP ENVY x360
HP ENVY x360
Cena a dostupnosť zariadení ENVY

  • HP ENVY x360 15 bude v SR dostupný v júni od 1089 € s procesormi Intel a od 899 € s procesormi AMD.
  • HP ENVY 13 bude v SR dostupný v júni od 899€.
  • Laptop HP ENVY 17 bude v SR dostupný v júni od 1099 €.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo