HP predstavilo na tohtoročnom veľtrhu CES 2019 množstvo spotrebiteľských, herných, ale aj biznisových noviniek. Nechýba medzi nimi prvý monitor s technológiou Quantum Dot on Glass na svete a ďalšie nové spotrebiteľské monitory, inovácie biznisového radu Elite na čele s najjasnejším firemným hybridom na svete a novou generáciou oceňovaného privátneho filtra Sure View alebo jedinečný monitor OMEN X Emperium 65 s audio lištou.

„Nachádzame sa v ére úžasného počítačového pokroku, ktorý sa premieta do všetkých oblastí nášho života. V HP sa snažíme udávať smer tohto vývoja a myslieť pri tom na všetky dôležité aspekty – počínajúc výkonom, všestrannosťou, celkovou používateľskou skúsenosťou a končiac zabezpečením. Tento rok na CES 2019 sme to všetko premietli do predstavených noviniek“ povedala Anne-Sophie Hadberg, General Manager, EMEA Personal Systems Business, HP Inc.

Technológie pre moderný lifestyle

HP ukázalo nový rad monitorov Pavilion. HP Pavilion 27 Quantum Dot je vôbec prvý monitor na svete s technológiou Quantum Dot on Glass (teda priamo na svetelnom paneli), vďaka ktorej ponúka presné zobrazenie s viac než miliardou farieb. Ďalší model, HP Pavilion 27 FHD, dostal taktiež rad jedinečných prvkov vrátane vstavaných reproduktorov B&O a vyskakovacej webkamery.

HP Pavilion 27 Quantum Dot HP Pavilion 27 FHD
HP Pavilion 32 QHD je dynamický monitor s QHD rozlíšením a vynikajúcimi pozorovacími uhlami.

HP Pavilion 32 QHD Display
Okrem toho pribudlo v portfóliu HP aj nové príslušenstvo. Nový, ultratenký HP ENVY USB-C Hub umožňuje priechodzie nabíjanie notebooku pomocou dvojice stále napájaných USB-A portov a má taktiež port HDMI 2.0 s podporou 4K rozlíšenia.

HP-ENVY-USB-C-Hub

Tak vzniká pracovisko budúcnosti

Spôsob práce sa mení od základov, ľudia sa pohybujú v otvorených prostriedkoch a pripájajú sa zo stále viac miest mimo kancelárie. Úplne zásadné je preto zabezpečenie zariadenia, identity i dát. HP preto predstavilo už tretiu generáciu svojho obľúbeného vstavaného súkromného filtra obrazovky s názvom HP Sure View. Nové výrobky z rady Elite vybavené HP Sure View Gen3 otvoria používateľom nové pracovné možnosti, pri ktorých budú môcť chrániť svoje citlivé informácie na cestách, pri stole, ale aj kdekoľvek v kancelárii.

HP-EliteBook-x360-830-G5
Medzi týmito firemnými novinkami nechýba HP EliteBook x360 830 G5, biznisový hybrid s najjasnejším displejom na svete, ktorý ponúkne pracovníkom maximálnu 360 stupňovú všestrannosť a mobilitu.

HP EliteDisplay E243p HP EliteOne 800 G5 AiO
HP EliteDisplay E243p Sure View Monitor je zasa prvý monitor na svete s integrovaným súkromným filtrom a HP EliteOne 800 AiO G5 prvým AiO zariadením na svete s integrovaným súkromným filtrom, ktorý používateľom prinesie výkon na úrovni stolného počítača vrátane samostatnej grafiky, zato v úspornom, elegantnom dizajne.

OMEN X Emperium 65

Za novými hernými zážitkami

OMEN X Emperium 65 Big Format Gaming Display s NVIDIA G-SYNC® HDR je prvý veľkoformátový herný monitor so zabudovanou audio lištou, ktorá už bola v rámci CES 2019 dokonca zaradená medzi ocenené inovácie.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo
Predchádzajúci článokPosílení aktivit na rostoucím trhu obalů
Nasledujúci článokCanon predstavil smart tlačiareň PIXMA TS705 s piatimi atramentmi