HP EliteBook x360 najtenší konvertibilný biznis notebook na svete, ponúka batériu s dlhou životnosťou, kompatibilitu a bezpečnosť.

Spoločnosť HP Inc. predstavila na veľtrhu CES 2017 inovácie, ktoré zmenia spôsob interakcie medzi ľuďmi a ich počítačmi. Spoločnosť HP sa inšpirovala zákazníkmi a predstavila inovovaný konvertibilný biznis notebook Spectre X360, HP Sprout novej generácie a zakrivený herný displej OMEN X 35.  Prémiové počítače HP sú koncipované tak, aby splnili všetky očakávania užívateľov či už v práci, doma alebo na cestách.

„HP sa venovalo celý minulý rok inovačnému procesu a pokračuje aj naďalej s významnými návrhmi naprieč celým počítačovým portfóliom. Chce tak vytvoriť nezabudnuteľnú zákaznícku skúsenosť ako pri osobných, tak u firemných užívateľov,“ hovorí Ron Coughlin, prezident, Personal Systems, HP Inc. a dodáva:

„Neustále sa zameriavame na spätnú väzbu od zákazníkov, ktorú premietame do produktov tak, aby bolo ich používanie pozitívnym zážitkom.“

Nové produkty, ktoré HP na veľtrhu CES v Los Angeles predstavilo

HP EliteBook x360, najtenší biznis konvertibilný notebook na svete. Kombinuje elegantný a ľahký dizajn produktu HP Spectre, možnosť prémiovej spolupráce ako pri HP EliteBook Folio a bezpečnosť a odolnosť HP Elite. Disponuje najdlhšou životnosťou batérie na svete, ktorá vydrží až 16 hodín 30 minút. Jeho integrovaná možnosť prémiovej spolupráce zvyšuje produktivitu a oživuje firemné stretnutia o špecializované konferenčné úlohy, výkonné audio, optimálny 13.3-palcový (33.7cm) 4K UHD displej s Windows Hello a podporu digitálneho pera.

hp-elitebook-x360_front-left_resize
Ako súčasť rodiny HP Elite, ktorá patrí do skupiny najbezpečnejších a najlepšie ovládateľných počítačov na svete, zahŕňa vo svojej biznis triede aj najnovšie inovácie ako HP Sure Start Gen3, jedinečný samoregeneračný BIOS s ochranou pamäte doby behu (SMM). Obsahuje tiež najpokročilejšiu smartphone aplikáciu pre správu PC HP WorkWise, ktorá chráni modernú kanceláriu a ako prvá ponúka tamper ochranu.

HP Spectre x360 pokračuje v úspechu modelu s 13.3-palcovým displejom. Druhá generácia x360 s uhlopriečkou 15.6 palca (39.6 cm) je najvýkonnejšia z celého portfólia HP Spectre. Batéria s väčšou kapacitou umožňuje prevádzku až 12 hodín 45 minút, zatiaľ čo poháňa micro-edge 4K displej. Životnosťou je veľmi podobná modelu Full HD, ktorý bol predstavený minulý rok.

hp-spectre-x360_15-6_darkashsilver_frontleft_stylus_resize
Nový HP Spectre x360 má najnovší Intel® Core™ procesor, vysoko účinnú grafiku NVIDIA® GeForce® 940MX, pridané dva nové frontálne reproduktory, vyladené spoločnosťou Bang & Olufsen pre skvelý audio zážitok a IR kameru pre Windows Hello.

HP ENVY Curved All-in-One 34 je ďalší z ocenených stolných počítačov s najširším zakrivením displeja v triede All-in-One.

hp-envy-curved-aio-34_coreset_frontleft_nocamera_resize
Novinka je vybavená 34-palcovým Technicolor Color Certified Ultra WQHD micro-edge displejom, ktorý sa vznáša nad 4 integrovanými reproduktormi od kultovej značky Bang & Olufsen. Pre ochranu zraku a pokojný nočný spánok možno displej prepnúť do nočného modrého módu.

HP Sprout Pro HP sa snaží čo najlepšie reagovať na potreby firemných zákazníkov, a preto predstavilo produkt z druhej generácie kreatívnych počítačov triedy all-in-one. HP Sprout Pro zaujme novým dizajnom displeja s 2.2 mm tenkým rámčekom kapacitného Touch Mat displeja, ktorý je schopný zaznamenať až 20 dotykov súčasne. Zároveň ponúkne takmer 1080p rozlíšenie.
sprout-pro-by-hp_right-facing_resize
Pokročilé technológie a nové funkcie obohatia používateľa hlavne pri vzdelávaní, v maloobchode, ale aj vo výrobe, keďže umožňuje vytvárať kvalitný vizuálny obsah a interaktívne prepája fyzický svet so svetom digitálnym. Táto generácia jednoduchšie spolupracuje s Windows 10 PRO a zjednodušený softvér ľahšie reaguje s kľúčovými funkciami ako napríklad rýchlejšie prehliadanie v 2D a prvýkrát tiež veľmi presne v 3D vrátane skenovania. Súčasťou je tiež aktívne dotykové pero (Active Pen). Sprout Pro má teraz Intel® Core ™ i7 procesor, sshd úložisko s 512GB, 16GB DDR4-2400 pamäť a NVIDIA® GeForce® GTX 960m grafiku pre rýchlejšie 3D spracovanie.

OMEN X 35 Curved bol predstavený v auguste 2016 a teraz budú hráči vtiahnutí ešte viac do virtuálneho sveta vďaka novému displeju OMEN X Curved.
omen-x-35-curved-display_front-left_resize
Prvý OMEN displej s NVIDIA® G-Sync™ technológiou sa nezasekáva, má vyššiu obnovovaciu frekvenciu a umocňuje tak skvelý pocit z hry, ktorá sa stáva prirodzenou a realistickou. Povyšuje tak zážitok z hry na úplne novú úroveň, či už sa hráč ocitne na bojovom poli, premáha nepriateľa alebo preteká vo formule na okruhu.

Ceny a dostupnosť

  • HP EliteBook x360 bude na Slovensku dostupný koncom januára 2017, od €1 099.
  • HP Spectre x360 15.6” bude vo vybraných krajinách regiónu EMEA v predaji od konca januára 2017, od €1 599.
  • HP ENVY Curved All-In-One bude v predaji v od konca januára 2017, od €1 999.
  • HP Sprout Pro – ceny a dostupnosť pre firemných zákazníkov budú k dispozicii v marci 2017 vo vybraných krajinách regiónu EMEA.
  • OMEN X 35 displej bude na Slovensku k dispozícii od apríla 2017, od €1 299.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo