Čiernobiela tlačiareň HP LaserJet Pro M12

Spoločnosť HP Inc., svetový líder v tlačovom odvetví, dnes predstavila šesť nových, rýchlych a dostupných monochromatických tlačiarní LaserJet Pro určených pre malé podniky a drobných podnikateľov. Tlačiarne z aktualizovaného radu HP LaserJet patria medzi najvýkonnejšie vo svojej triede – každý model zo série M100 a M200 poskytuje o 15 až 20 percent rýchlejšiu tlač. Ponúkajú tiež záruku kvality, energetickú úsporu a jednoduchú mobilnú tlač.

„Naši zákazníci oceňujú ostrý a čistý text, ktorý poskytujú tlačiarne HP LaserJet, ale zároveň požadujú alternatívne riešenia, ktoré by vyhovovali ich rozpočtu,“ hovorí Santi Morera, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Imaging & Printing v spoločnosti HP Inc. „Dnes HP predstavuje najdostupnejšie, najefektívnejšie a najmenšie laserové tlačiarne, ktoré sú skvelou voľbou pre malé podniky a drobných podnikateľov.“

hp-laser-jet-pro-m104

 • Nové tlačiarne HP LaserJet Pro M12 a nové multifunkčné tlačiarne HP LaserJet Pro MFP M26 poskytnú zaručenú a spoľahlivú HP kvalitu a sú zároveň najdostupnejšími tlačiarňami, ktoré spoločnosť HP v príslušných triedach poskytuje.
 • Kompaktná séria M100 obsahuje cenovo dostupné a energeticky úsporné tlačiarne a multifunkčné tlačiarne so spoľahlivým výkonom a s rýchlosťou tlače až 22 strán za minútu.
 • Nová séria M200 ponúka tlačiarne a multifunkčné tlačiarne s rýchlosťou tlače 28 strán za minútu a je ideálnym riešením pre malé podniky, pre ktoré je produktivita kľúčovým faktorom. Táto séria má bezprecedentnú rýchlosť tlače prvej strany – 7 sekúnd – vďaka čomu je M200 najefektívnejšou vo svojej triede.

Nové tlačiarne boli navrhnuté tak, aby čo najlepšie reflektovali pracovný štýl používateľov dnešného rýchleho a mobilného sveta. Umožňujú jednoduchú tlač zo smartphonov, tabletov alebo notebookov s Wi-Fi Direct bez nutnosti prístupu do služobnej siete.

laser-jet-ultra-m106
Nové tlačiarne okrem toho pomáhajú znižovať firemné náklady na energie vďaka využitiu
HP Auto-On/Auto Off technológie.

Viac informácií nájdete tu.

Ceny a dostupnosť

 • HP LaserJet Pro M12 a HP LaserJet Pro MFP M26 sú najdostupnejšie zariadenia od HP v príslušnej triede. Boli navrhnuté pre jednotlivcov a malé pracovné tímy s tromi používateľmi, ktorí tlačia od 100 až do 1000 strán mesačne s rýchlosťou tlače 18 strán za minútu.
 • HP LaserJet Pro M12 je na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 82 eur.
 • HP LaserJet Pro MFP M26 je na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 116 eur.
 • Séria HP LaserJet Pro M100 je navrhnutá pre malé pracovné tímy s piatimi používateľmi, ktorí tlačia od 150 do 1500 strán mesačne s rýchlosťou tlače 22 strán za minútu.
 • Séria HP LaserJet Pro M102 je na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 99 eur.
 • Séria HP LaserJet Pro M130 je na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 139 eur.
 • Séria HP LaserJet Pro M200 je navrhnutá pre malé pracovné tímy s piatimi používateľmi, ktorí tlačia do 2500 strán mesačne s rýchlosťou tlače 28 strán za minútu a automatickou obojstrannou tlačou ako štandardom v každom modeli.
 • Séria HP LaserJet Pro M203 bude na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 169 eur.
 • Séria HP LaserJet Pro MFP M227 bude na slovenskom trhu dostupná od októbra za cenu od 232 eur.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo