HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvým komerčným počítačom typu AiO s dvoma kamerami (predná a zadná) a s matným dotykovým displejom.

Nové stolné počítače a počítače typu „všetko v jednom“ ponúknu to najlepšie v segmente a novými bezpečnostnými prvkami zmenia súčasné kancelárie.

HP EliteDesk a HP EliteOne AiO

Spoločnosť HP oznámila, že do svojho celosvetovo najbezpečnejšieho a najlepšie ovládateľného portfólia PC pridala nové komerčné stolné počítače z kategórie „all-in-one“. Okrem toho najlepšieho v oblasti bezpečnosti, prinášajú nové modely „stolných počítačov HP EliteDesk a počítačov HP EliteOne typu AiO“ (All-in-One) aj vysoký výkon a pútavý moderný dizajn. Zároveň pomáhajú zachovať bezpečnosť zariadení, dát i osobných údajov zamestnancov firiem.

HP Elite line of Desktops and AiOs
Stolné počítače a počítače AiO tvoria takmer polovicu všetkých predaných komerčných PC a pre firmy i organizácie predstavujú zásadnú technológiu. Preto HP svoje nové stolné počítače z radu HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO vybavilo množstvom po prvýkrát použitých prvkov, a to ako u HP, tak aj v rámci celého segmentu:

  • Novo predstavený počítač HP EliteOne 800 G3 All-in-One je prvým komerčným počítačom typu AiO s dvoma kamerami (predná a zadná) a s matným dotykovým displejom. Stáva sa tak perfektným pomocníkom pre kontakt so zákazníkmi a spoluprácu s ostatnými kolegami.
  • Novinka HP EliteDesk 800 G3 Tower je celosvetovo najvýkonnejší komerčný desktop, ponúkajúci najviac možností konfigurácie a je tiež prvým komerčným PC, certifikovaným pre VR – to z neho robí výborný nástroj pre firmy, ktoré sa chcú technologicky vybaviť pre budúcnosť a poskytovať špičkové služby.
  • Jeho mladší súrodenec – HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini – je najmenší desktop v biznis triede na svete a tiež najodolnejší „ultra small form factor“ desktop v biznis triede od HP. Je ideálny pre zákazníkov, ktorí chcú ukryť počítač za monitorom alebo obetovať čo najmenší priestor na pracovnom stole.
  • Že na veľkosti nezáleží, dokazuje HP EliteDesk 800 G3 Desktop Mini 65W, stolný mini počítač, ktorý sa hrdí titulom najmenšieho a najvýkonnejšieho desktopu v biznis triede na svete
    pre zákazníkov, ktorí majú málo miesta, ale potrebujú vysoký výkon.

„Zamestnanci z generácie mileniálov volajú po sexi zariadeniach, podnecujúcich tvorivosť a otvorenú výmenu myšlienok. Zamestnávatelia požadujú technológiu, ktorá bude pekne vyzerať v ich open space kanceláriách, ale bude aj výkonná a bezpečná, a navyše nebude nijako obmedzovať produktivitu ich zamestnancov,“ uviedol Benoit Bonnafy, viceprezident Business Personal Systems EMEA, HP Inc.

EliteDesk 800 G3 Tower + VR certified

„Najnovší rad stolných AiO počítačov Elite berie do úvahy víziu zamestnávateľov, ale zároveň reflektuje aj očakávania zamestnancov. Spája krásny dizajn s úžasnými možnosťami a výkonom. Okrem toho navyše nielen napĺňajú, ale prekonávajú požiadavky na bezpečnosť, ktoré sú pre akékoľvek biznis prostredia zásadné.“

HP EliteDksiplay E272q with HP EliteDesk 800 Desktop Mini mounted on back with quick release bracketViac ako 100 miliónov používaných komerčných stolných počítačov je starších ako štyri roky. Firmy sú tak oveľa zraniteľnejšie voči 200-percentnému nárastu útokov na koncové zariadenia, a už ani neposkytujú výkon a energetické úspory, ktoré môžu ponúknuť moderné zariadenia.

Ak firmy modernizujú svoje vybavenie s využitím stolných počítačov z radu HP EliteDesk 800 a HP EliteOne 800 AiO, budú mať k dispozícii vstavané, nie dodatočne pridané riešenie pre bezpečnosť.

A to vrátane jedinej ochrany s automatickou opravou systémov na úrovni BIOSu na svete v podobe „HP SureStart Gen3 with Runtime Intrusion Detection“ a nedávno predstavenej aplikácie HP WorkWise, ktorá je prvou aplikáciou pre smartfóny, upozorňujúcou na neoprávnené používanie s počítača.

Cena a dostupnosť

Modelový rad HP EliteDesk 800 G3, obsahujúci Tower, Small Form Factor (SFF) a Desktop Mini, je dostupný na Slovensku od 836 eur. HP EliteOne 800 G3 bude na slovenskom trhu v ponuke od polovice marca od 1 090 eur. Viac informácií o počítačoch HP Elite nájdete na www.hp.com/go/elite.

O spoločnosti HP

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré zjednodušujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom nášho portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvárame zážitky, ktoré ohromia. Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo