Spoločnosť HP Inc. pokračuje vo svojich inováciách inteligentnej tlače. Na rozvíjajúce trhy prichádza inovatívna a ekologická tlačiareň HP Neverstop Laser.

HP Neverstop Laser – revolúcia v tlači

HP Neverstop Laser je úplne nový typ čiernobielej laserovej tlačiarne formátu A4 s rýchlym plnením tonera. Má ísť o prvú laserovú tlačiareň bez tonerovej kazety na svete.

HP Neverstop Laser
Vďaka svojmu inovatívnemu systému dávkovania tonera, ktorý si používateľ ľahko doplní behom niekoľkých sekúnd, umožňuje HP Neverstop Laser majiteľom malých firiem pokračovať v práci a zároveň využívať tlačiareň na maximum.
Tlačiareň je priamo z továrne pripravená tlačiť 5 000 strán bez prerušenia. Podnikatelia už nebudú frustrovaní neustálym prerušovaním tlače.

HP Neverstop Laser
HP Neverstop Laser
HP Neverstop Laser
Obr.: Doplňovacia kazeta obsahuje množstvo toneru na 2500 strán.

Nedávna celosvetová štúdia zistila, že takmer 75% európskych malých podnikateľov chce tlačiareň, ktorá vyžaduje minimum nastavovania a obsluhy. HP Neverstop Laser vďaka svojim revolučným inováciám a digitálnej integrácii ponúka možnosť tlačiť bez vynútených prestávok.

Konektivita a mobilita

S aplikáciou HP Smart App môžete tlačiť aj na cestách, kedykoľvek a odkiaľkoľvek. HP Smart App, je mobilná aplikácia, ktorá ponúka jednoduché mobilné skenovanie a tlač.

HP Neverstop Laser

Navrhnuté s ohľadom na ekológiu

Tlačiareň HP Neverstop Laser je vyrobená z viac ako 25 percent z recyklovaného plastu a plniaca kazeta dokonca zo 75 percent z recyklovaného plastu.

Ceny a dostupnosť

Tlačiareň HP Neverstop Laser 1000w bude za cenu 229 eur, vo verzii multifunkcie MFP 1200w bude cena 272 eur a cena náhradnej náplne by mala byť okolo 15 eur.
Nové modely HP Neverstop Laser budú dostupné na trhu koncom júna 2019.

Ďalšie informácie o dostupnosti, cenách a maloobchodné dostupnosti poskytnú zástupcovia spoločnosti HP.

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo