Nový HP Pavilion X360 dáva zákazníkom to, čo vyžadujú - mobilitu a flexibilitu v konvertibilnom balení.

Nové konvertibilné PC a notebooky HP Pavilion dostali prémiovú výbavu a návštevníkom festivalu Coachella ponúkli veľkolepé zážitky. HP Inc. podnecuje tvorivosť s digitálnou perokresbou a moderným dizajnom.

Nový rad laptopov HP Pavilion

Spoločnosť HP Inc. predstavila na podujatí Coachella Valley Music and Arts Festival 2017 nový rad laptopov HP Pavilion s luxusným dizajnom a prvkami, ktoré majú byť inšpiráciou pre dnešných študentov a budúcich tvorcov. Nové konvertibilné zariadenia a laptopy HP Pavilion prichádzajú s bohatou ponukou vybavenia a výkonnostných konfigurácií, ktoré boli predtým vyhradené pre produkty z vyšších radov.

Medzi novinkami nechýba napríklad použitie prémiových materiálov ako 3D tvarovaný kov, ktorý pomohol odstrániť všetky viditeľné spoje, USB-C port pre viac možností pripojenia a podpora aktívneho pera, ktoré na prístrojoch radu HP Pavilion X360 umožní použitie rozhrania Windows Ink.

Okrem toho si účastníci festivalu Coachella mohli vyskúšať prácu s počítačom úplne novým a jedinečným spôsobom a odnesú si nezabudnuteľný zážitok zo spojenia technológie, umenia a hudby, ktoré im ponúkne celé nové portfólio od HP.

HP Pavilion X360
„Naše portfólio produktov vyvíjame tak, aby dokázalo uspokojiť potreby všetkých používateľov, od dnešných študentov po digitálnych kreatívcov, pretože práca s počítačom sa neustále mení,“ povedala Anne-Sophie Hadberg, riaditeľka consumer personal systems EMEA, HP Inc. „Nové produkty Pavilion prevzali preverené inovácie z nášho prémiového radu a umožňujú užívateľom hrať sa, tvoriť, prepájať a zabávať seba aj ostatných.“

HP Pavilion X360
Nový HP Pavilion X360 dáva zákazníkom to, čo vyžadujú – mobilitu a flexibilitu v konvertibilnom balení. Nielen, že ho je možné používať v štyroch módoch, ale prináša aj prémiové materiály a prvky ako 3D tvarovaný kov, ktorý pomohol odstrániť všetky viditeľné spoje, USB-C port pre lepšiu konektivitu a aktívne pero, ktoré priviedlo k životu rozhranie Windows Ink.

Windows Ink umožňuje používateľom pracovať s obsahom úplne novým spôsobom a rýchlo pretvárať myšlienky na činy – tvoriť zoznamy, štítky a kresliť akékoľvek nápady priamo na obrazovku. Aby HP dokázalo, ako interaktívny, všestranný a kreatívny môže užívateľ vďaka HP Pavilion X360 s Windows Ink byť, ponúkalo návštevníkom festivalu Coachella možnosť navrhnúť svoju vlastnú šatku bandana, ktorej na mieste vdýchli život tlačiarne HP. Skôr ako zamierili k pódiu za ďalšiou hudobnou hviezdou, mali v ruke jedinečný suvenír s vlastným rukopisom.

Zariadenie HP Pavilion X360 budú k dispozícii s 11,6-palcovým HD IPS displejom alebo v HD a Full HD IPS variante s uhlopriečkou 14 a 15,6 palca.

HP Pavilion X360

Detaily nového radu HP Pavilion:

  • Batérie s až 12-hodinovou výdržou a HP Fast Charge (90% za 90 minút) pri vybraných modeloch
  • Výber procesorov: najnovšia 7. generácia procesorov Intel® Core ™ i3-i7, procesory Intel® Pentium® alebo procesory 7th Gen AMD
  • Výber úložísk: Duálne úložisko s až 256 GB SSD + 1 TB HDD alebo 128GB SSD + 2TB HDD alebo SSD disk s až 512 GB kapacitou alebo HDD s až 2 TB pri vybraných modeloch
  • Výber samostatných grafických kariet AMD® Radeon & Nvidia GeForce
  • Možnosť lepšieho bezdrôtového pripojenia s Intel 2x2ac WiFi
  • Kamera HP Wide Vision HD alebo voliteľná kamera FHD IR s podporou Windows Hello
  • Vynikajúci zvukový výkon vďaka duálnym reproduktorom, HP Audio Boost a vyladenie od profesionálov z B&O Play
  • Laptopy HP Pavilion ponúknu jedinečné farebné varianty vrátane modrej, zlatej, ružovej, striebornej, mätovo zelenej a červenej

Zdroj: HP Inc.

KOENIG&BAUER- logo
KOENIG&BAUER- logo